مشکل برق روستاهای منطقه کالپوش برطرف شد

مشکل برق روستاهای منطقه کالپوش برطرف شد

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان سمنان :

مشکل برق روستاهای منطقه کالپوش برطرف شد

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان سمنان در اولین نشست شروع سال کاری جدید که در قالب کمیته مدیریت بحران برگزار شد گفت: مشکلات برق روستاهای منطقه کالپوش در شهرستان میامی برطرف شد .

سیدمحمد موسوی زاده با اشاره به این که وقوع بارش شدید برف، طوفان و کولاک ، حدود  ۶۰ کیلومتر از شبکه و تاسیسات توزیع برق منطقه کالپوش را تحت تاثیر قرارداده افزود: قریب ۲۰۰ اصله پایه برق دچار شکستگی شده و به یراق آلات و هادی های شبکه خسارات سنگینی وارده شده و ۳۵ ایستگاه توزیع برق نیز سقوط کرده و از مدار خارج شده اند.

وی تصریح کرد : از ۲۹ اسفند ۹۷ تا پنجم فروردین ماه سال جاری ، ۱۲۰ نفر از کارکنان عملیاتی و بهره برداری این شرکت در قالب ۲۳ اکیپ، فعالیت چشمگیر و بی وقفه ای در منطقه کالپوش داشته و نسبت به بازسازی و ترمیم تجهیزات و تاسیسات برقی این منطقه  اقدام شایسته ای به عمل آورده اند .

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان خاطر نشان ساخت : به زعم مشکلات ناشی از ناهنجاری جوی که در منطقه کالپوش به وقوع پیوست ، محل احداث پایه های برق در بدترین شرایط جوی مجدداً آماده شده و با استقرار پایه های چوبی ، شبکه فعلا به صورت موقت برقدار گردیده و برق مشترکان وصل شده و ضرورت اقدامات تکمیلی تا رسیدن به پایداری کامل کماکان ادامه خواهد یافت.

وی یادآور شد : با توجه به برآوردهای اولیه، بیش از ۵۰ میلیارد ریال خسارت به شبکه و تاسیسات و تجهیزات توزیع برق منطقه کالپوش وارد آمده است . لینک اصل خبر در سایت شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان

  منبع خبر

  شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان

  شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان

  شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان یک شرکت در شهر سمنان می باشد

   نظرات