مهندس مهدلو  شهردار زرند از اجرای عملیات جدول گذاری بلوار پارسیان خبر داد .

مهندس مهدلو شهردار زرند از اجرای عملیات جدول گذاری بلوار پارسیان خبر داد .

با پایان عملیات آسفالت باند اول بلوار پارسیان جدول گذاری این بلوار آغاز شد.

مهندس محمد رضا مهدلو شهردار زرند با اعلام اینکه هم اکنون تیم‌های شهرداری در چند نقطه از محله‌های کمتر توسعه یافته شهر زرند در حال انجام عملیات زیرسازی ، آسفالت و جدول گذاری هستند گفت: تقسیم عادلانه امکانات و تجهیزات در راس برنامه های شهرداری قرار دارد .

شهردار زرند با بیان اینکه آسفالت خیابان عطاءالله اسلامی به انجام رسیده است و ورودی پارک مسافر منطقه اکبر اباد نیزانجام شده است گفت: در حال حاضر عملیات پخش آسفالت در کوچه های حکیم ۱تا۵ در حال انجام می باشد و به زودی کوچه شهدای مکه ۱۵ و پرستار ۱۱نیز زیر پوشش آسفالت قرار خواهند گرفت .

شهردار زرند اسفالت خیابانها و معابر را آرزوی چندین ساله شهروندان مناطق مختلف شهر دانست و افزود: ضرورت ساماندهی و بهسازی فضاها و زیرساخت های شهری نیازمند برنامه ای بلند مدت می باشد که شهرداری در حال پیاده سازی آن می باشد .

وی به جدول گذاری بلوار پارسیان نیز اشاره کرد و گفت:با اتمام آسفالت این بلوار ،شهرداری اقدام به تخلیه جداول باند دوم این معبر نموده و در حال جدول گذاری این بلوار می باشد .

این مقام مسئول هزینه اجرای این بلوار را بالغ بر ۵۰۰میلیون ریال عنوان کرد و گفت:خدمت جهادی و بی منت به شهروندان از اهداف شهرداری است و ما در جهت جلب رضایتمندی شهروندان از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد .

منتخب شورای شهر زرند با بیان اینکه معابر و جدول‌های شهر زرند فرسوده است اظهار داشت: شهر زرند نیازمند سامان دهی اساسی در این زمینه است، و این امر در سال جاری در راس برنامه های شهرداری قرار دارد .

[if gte mso ۹]> Normal ۰ false false false EN-US X-NONE AR-SA لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات