آماده‌باش کامل نیروهای امدادی شهرداری ساری با توجه به وضعیت جوّی در روزهای آینده

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مرکز استان، بر اساس پیش بینی های سازمان هواشناسی مبنی بر بارش باران، کاهش دما و وزش باد در روزهای آینده، ظهر روز شنبه ۱۰ فروردین ماه جلسه ستاد مدیریت بحران شهرداری ساری با حضور اعضای این ستاد در دفتر رئیس سازمان آتش نشانی برگزار شد.

در این جلسه بر آمادگی کامل نیروها، ادوات و تجهیزات تاکید شد و تدابیر مورد نیاز جهت پیشگیری از حوادث و رفع مشکلات احتمالی ناشی از بارش باران و آبگرفتگی صورت گرفت.

لازم به ذکر است در راستای خدمات دهی بهتر به شهروندان، تمامی واحدها و سازمان های شهرداری ساری و نیروهای خدماتی و امدادی در حالت آماده باش قرار گرفتند و تمهیدات لازم جهت مدیریت حوادث ناشی از بارندگی انجام شد.

شهروندان عزیز ضمن رعایت موارد ایمنی، هشدارها و توصیه های سازمان آتش نشانی، ستاد مدیریت بحران و سازمان هواشناسی را جدی بگیرند و به موارد ذیل توجه بیشتری نمایند:

در زمان بارندگی از تردد بی مورد خودرو ها در سطح خیابان‌ها و همچنین از پارک خودرو ها در زیر درختان و اشیا ناایمن که خطر سقوط دارند جداً پرهیز نمایند.

از تردد و اتراق در حاشیه رودخانه ها و اماکن پر خطر جداً پرهیز نمایند.

در صورت بروز حوادث ضمن حفظ خونسردی با شماره ۱۲۵ آتش نشانی تماس گرفته، نوع حادثه و آدرس دقیق را اعلام نمایند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ساری

  منبع خبر

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری یک شهرداری در شهر ساری می باشد

   نظرات