برگزاری گرامیداشت روز یزد

برگزاری گرامیداشت روز یزد

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد از برگزاری برنامه های مختلف در دهمین روز از فروردین ماه که به عنوان روز یزد نامگذاری شد، خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد، عباس ملازینلی رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی از برگزاری برنامه های مختلف در دهمین روز از فروردین ماه که به عنوان روز یزد نامگذاری شد، خبر داد و افزود: مهمترین برنامه های گرامیداشت روز یزد، برگزاری جشن ویژه این روز در میدان امیرچخماق با اجرای برنامه های متنوع از جمله ورزش های پهلوانی و زورخانه ای، هنرهای نمایشی و مهارت های فردی، موسیقی و برنامه های زنده تلویزیونی و تئاتر خیابانی بود.
وی برپایی جشن عروسکی و حاجی فیروز، مسابقه دومینو، ایستگاه های نقاشی آرزوها، عکاسی و کاریکاتور، قصه گویی، سرود خیابانی، اتوبوس کتاب و آموزش شهروندی را از دیگر برنامه های شاخص گرامیداشت روز یزد عنوان کرد و یادآور شد: این برنامه ها با همکاری دستگاه های مرتبط از جمله اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان یزد برگزار شد.
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد خاطر نشان کرد: نامگذاری این روزها توسط اداره کل میراث به اطلاع تورهای گردشگری رسید و گردشگران با حضور در این مراسم، استقبال مناسبی از این روز کردند.
شهر یزد با عناوینی همچون شهر بادگیرها، دارالعباده، حسینیه ایران، دوچرخه ها، شیرینی، قنات، قنوت و قناعت و آفتاب شناخته می شود.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری یزد

  منبع خبر

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد یک شهرداری در شهر یزد می باشد

   نظرات