چهارمین جلسه مدیریت بحران شرکت آب منطقه ای مرکزی برگزار شد

چهارمین جلسه مدیریت بحران شرکت آب منطقه ای مرکزی در سال ۹۸ با محوریت رودخانه ها، سدها و بندهای خاکی استان در محل سالن جلسات شرکت آب منطقه ای مرکزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مرکزی، در این جلسه که با حضور تمامی اعضای کمیته مدیریت بحران برگزار گردید مهندس عزت اله آمره ای مدیرعامل این شرکت وظایف هر یک از معاونتها و مدیریت های زیرمجموعه را تبیین کرد و در ادامه هریک از اعضا گزارشی از عملکرد خود را ارائه کردند.

در این جلسه مدیر دفتر مهندسی رودخانه ها و سواحل گزارشی از نحوه مدیریت رودخانه ها،حریم بستر رودخانه ها و لایروبی رودخانه ها ارائه کرد.

مدیر دفتر مطالعات این شرکت گزارشی از بارندگی ها و دبی رودخانه های سراسر استان ارائه کرد.

مدیر گروه بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برق آبی این شرکت گزارشی از وضعیت سدها و بندهای استان ارائه کرد.

رئیس گروه مدیریت بحران و پدافند غیر عامل این شرکت گزارشی از مدیریت سیلاب و هدایت آن در رودخانه های استان و برنامه ریزی برای بارش های آینده ارائه کرد.

معاون طرح و توسعه این شرکت گزارشی از پروژه های اجرایی استان و نحوه مدیریت آنها برای جلوگیری از خسارت به تاسیسات و سازه های آبی ارائه کرد.

معاون حفاظت و بهره برداری این شرکت گزارشی از عملکرد این معاونت و گروههای گشت و بازرسی و بازدیدهای میدانی مدیران شهرستانی از رودخانه ها، سدها و بندهای خاکی استان ارائه کرد.

مدیر دفتر روابط عمومی این شرکت گزارشی از اقدامات رسانه ای، هشدارها، اطلاعیه ها، ارسال اخبار و گزارش برای سایت خبری وزارت نیرو، شبکه خبری آب ایران، سایت استانداری مرکزی، سایت صدا و سیمای استان مرکزی، مدیران روابط عمومی استان، مدیران روابط عمومی آب منطقه ای های کشور، خبرگزاری های استانی و کشوری و تهیه و پخش ۳ گزارش تلویزیونی از سیمای استان مرکزی ارائه کرد.

در پایان مقرر گردید همچون روزهای قبل جلسات مدیریت بحران تا فروکش کردن سیلاب ها ادامه داشته باشد و هر کدام از اعضا گزارش های خود را به این جلسه ارائه و در صورت نیاز به امکانات و ادوات خاص سریعاً تمهیدات لازم اندیشیده شود تا بتوانیم با کمترین خسارت این شرایط سیلابی را پشت سر بگذاریم.

لینک اصل خبر در سایت شرکت آب منطقه‌ای مرکزی

    منبع خبر

    شرکت آب منطقه‌ای مرکزی

    شرکت آب منطقه‌ای مرکزی یک شرکت می باشد

      نظرات