استاندار مرکزی: تدابیر لازم برای مقابله با سیل در نقاط مختلف...

استاندار مرکزی: تدابیر لازم برای مقابله با سیل در نقاط مختلف...

آقازاده استاندار مرکزی گفت: تدابیر لازم برای مقابله با سیل در نقاط مختلف استان مرکزی اندیشیده شده است و همه نیروها و تجهیزات استان در حالت آماده باش کامل هستند.

آقازاده استاندار مرکزی گفت :  پنج روستا در شمال شرق اراک و مجاورت تالاب میقان به دلیل شسته شدن بخشی از مسیر هدایت آب به تالاب میقان در محاصره آبگرفتگی قرار دارد .

وی افزود : « مرادآباد»، «آزاد مرز دار»، « مشهد میقان» از جمله روستاهای در محاصره آبگرفتگی هستند و هشدار تخلیه به ساکنان آنان داده شده اما تاکنون با تدابیر اندیشده شده که تا ساعت ۱۲ روز جاری، هیچ آبی وارد منازل این روستاها نشده است .

وی بیان کرد: چندین دستگاه بیل مکانیکی و خودروهای سنگین در این مناطق در حال حفر کانال برای هدایت اصولی آب هستند که آب وارد منازل روستایی نشود .

استاندار مرکزی ادامه داد: بر اثر بارش های سیل آسا در این منطقه، یک کیلومتر از باند جنوبی مسیر اراک - فراهان دچار آبگرفتگی شده و باند شمالی این مسیر ۲ طرفه شده است .

آقازاده تصریح کرد: تدابیر لازم برای مقابله با سیل در نقاط مختلف استان مرکزی اندیشیده شده است و همه نیروها و تجهیزات استان در حالت آماده باش کامل هستند .

استاندار مرکزی بیان کرد: در ۷۲ ساعت اخیر، ۱۵۰ میلیمتر بارندگی در استان مرکزی کنترل شده است .

لینک اصل خبر در سایت شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  منبع خبر

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران یک شرکت در شهر تهران می باشد

   نظرات