مغازه های شهر از ۲۰فروردین مورد بازدید ایمنی قرار خواهند گرفت.

مغازه های شهر از ۲۰فروردین مورد بازدید ایمنی قرار خواهند گرفت.

به منظور رعایت موارد استاندارد توسط برخی صنوف ، بازدید ایمنی و شناسنامه دار کردن مغازه های سطح شهر در دستور کار سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زرند قرار می گیرد .

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی زرندبا اعلام این خبر گفت: با تشکیل تیمی متشکل از کارشناسان و نیروهای این سازمان و به منظورپیشگیری از حوادث ، شناسایی مشاغل پرخطر ، بازدید از سیستم های ایمنی و کپسول های خاموش کننده مکان های تجاری و تولیدی سطح شهر زرند مورد بازدید ایمنی قرار خواهند داد.

مسعود مومنی فرد گفت:سازمان آتش نشانی با عزمی جدی در راستای جلوگیری از وقوع هرگونه حوادث و ایمن سازی مغازه های سطح شهر این بازدید را به انجام خواهد رساند و یکی از برنامه های ما در این بازید ملزم کردن مکانهای تجاری به سیستم های اطفاء حریق و تهیه کپسولهای آتش نشانی می باشد .

وی با اعلام اینکه در این بازدید تمامی سیستم های ایمنی آتش نشانی ،برق کشی و... مورد ارزیابی کارشناسان قرار خواهد گرفت گفت:این بازدید ها از تاریخ ۲۰فروردین ماه آغاز خواهد شد .

ور در پایان خواستار همکاری لازم کلیه اصناف با کارشناسان این سازمان شد و گفت: امیدواریم با همکاری همه اصناف و بازاریان بتوانیم گامهای اساسی را در این زمینه برداشته و زرند را به شهر ایمن تبدیل نمائیم .

[if gte mso ۹]> Normal ۰ false false false EN-US X-NONE AR-SA لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات