تهیه بیش از سه هزار طرح عمرانی برق رسانی در استان سمنان

تهیه بیش از سه هزار طرح عمرانی برق رسانی در استان سمنان

در شرکت توزیع برق اجرایی شد؛

تهیه بیش از سه هزار طرح عمرانی برق رسانی در استان سمنان

سرپرست معاونت برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع برق استان سمنان اعلام کرد : در سال گذشته ، سه هزار و ۲۷۸ فقره طرح عمرانی برق رسانی تهیه و به نسبت سال ۹۶، حدود ۳.۵ درصد رشد داشته است.

رضا علی اصغری گفت: تهیه این تعداد طرح برای احداث ۱۴۷ هزار و ۲۲۷ متر خطوط ۲۰ کیلوولت هوایی و زمینی ، ۱۱۶ هزار و ۹۴۳ متر شبکه فشار ضعیف زمینی و هوایی ، ۲۶ هزار و ۷۸۵ کیلوولت آمپر ظرفیت اضافه شده به پست های توزیع برق و دو هزار و ۲۵۷ دستگاه سرچراغ به مقدار ۱۸۰ کیلووات واتیج اضافه شده به شبکه روشنایی معابر می باشد که طرح ها توسط دفتر مهندسی و نظارت آماده گردیده و از سوی واحدهای اجرایی این شرکت به انجام رسیده است.

وی اظهار داشت : عملیات کنترل و نظارت بر چهار هزار و ۶۰۳ فقره ردیف کنترل پروژه با مبلغ ۴۵۳ میلیارد و ۶۷۷ میلیون ریال ، از دیگر اقدامات به عمل آمده محسوب می شود.

وی تصریح کرد : پاسخگویی به کلیه استعلام ها در حوزه  شبکه های توزیع برق ، نظارت عالیه پروژه ها، برقراری ساز و کار کنترل بودجه عمومی سرمایه ای شرکت در سامانه کنترل پروژه به صورت مجزا و در سرفصل های مختلف و پایش شاخص های مربوط به تاسیسات توزیع برق استان ، از جمله فعالیت هایی به شمار می رود که در طی سال ۹۷ عملیاتی گردیده است . لینک اصل خبر در سایت شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان

  منبع خبر

  شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان

  شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان

  شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان یک شرکت در شهر سمنان می باشد

   نظرات