احداث سیل بند در بلوار ساحلی شرقی توسط شهرداری منطقه هفت اهواز

احداث سیل بند در بلوار ساحلی شرقی توسط شهرداری منطقه هفت اهواز

مدیر منطقه هفت شهرداری اهواز از احداث و ایمن سازی سیل بند در حاشیه رودخانه کارون در بلوار ساحی شرقی خبر داد .
به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه هفت اهواز ، رضا ارشادی عنوان کرد: با توجه به بالا آمدن سطح رودخانه کارون و همچنین سر ریز شدن رودخانه در بلوار ساحلی شرقی ، کلیه نیروهای خدماتی، بسیج، حراست و ... با همت جهادی و تلاش شبانه روزی اقدام به احداث سیل بند در بلوار ساحلی شرقی مقابل پارک ملت کردند .
ارشادی ادامه داد: با توجه به موقعیت مکانی این محل که در مجاورت بیمارستان امام خمینی (ره) و همچنین خروجی پل هفتم و تردد بالای خودروهای عبوری می باشد از اهمیت بالایی از حیث ایمنی برخورددار است که نیروهای فعال شهرداری منطقه هفت با تلاش فراوان طی چند شبانه روز این سیل بند را احداث کردند .
وی ادامه داد: همچنین برای ایمن سازی بیشتر این مسیر نیروهای فعال منطقه با احداث خاکریز و پرکردن کیسه های ماسه و قرار دادن آنها در مسیر آب سعی بر جلوگیری از ورود آب به خیابان و شهر کردند .
ارشادی در آخر گفت: باید از کلیه پرسنل منطقه و همه مجموعه شهرداری اهواز و همچنین دیگر ارگانها وسازمانها که شبانه روز در حال خدمت رسانی و ایمن سازی شهر در برابر ورود سیلاب می باشند تشکر و قدر دانی کنم و امیدواریم که در این روزهای سخت خطری خانه و خانواده ای را تهدید نکند .

لینک اصل خبر در سایت شهرداری اهواز

    منبع خبر

    شهرداری اهواز

    شهرداری اهواز یک شهرداری در شهر اهواز می باشد

      نظرات