شهردار زرند در اولین نشست شورای اداری شهرداری: شهرداری باید مصداق واقعی کلمه تولید را در شهر به نمایش بگذارد .

شهردار زرند در اولین نشست شورای اداری شهرداری: شهرداری باید مصداق واقعی کلمه تولید را در شهر به نمایش بگذارد .

اولین نشست شورای اداری شهرداری با حضور مهندس مهدلو شهردار و معاونین و مدیران شهرداری در محل دفتر مهندس مهدلو برگزار شد .

منتخب شورای شهر زرند در این نشست ضمن تبریک سال جدیدخواستار تلاش همه مدیران شهرداری در تحقق شعار مقام معظم رهبری در رونق تولید شد و افزود:شهرداری باید مصداق واقعی کلمه تولید را در شهر به نمایش بگذارد .

مهندس محمد رضا مهدلو با اعلام اینکه توقع شهروندان از شهرداری در سال جدید بیشتر می باشد گفت:شهروندان باید در سال ۹۸ خدمات نوین و به روزی را از شهرداری شاهد باشند و تغیرات را در شهر به خوبی حس نمایند .

شهردار زرند در ادامه خواستار ارائه برنامه شش ماهه مدیران شهرداری شد و گفت: در سال جدید درآمد زائی ،کاهش هزینه ها،ارائه خدمات به روز و نوین ،استفاده بهینه از امکانات و نیروهای انسانی و تغییر در شیوه های فعالیتی شهرداری باید در راس برنامه های مدیران این نهاد قرار گیرد .

این مقام مسئول در ادامه افزود: مدیران شهرداری باید یک نگاه نقادانه به فعالیتهای روزانه خود داشته باشند و بازخورد فعالیتهای خود را در طی یک دوره مشخص معین نمایند تا بتوانند نقاط ضعف و قوت خود را شناسائی و نسبت به رفع و تقویت آنها اقدام نمایند .

وی ضمن تقدیر از فعالیتهای روزهای پایانی شهرداری گفت: این نهاد توانسته است با اجرای برنامه های خود در سال گذشته رضایت نسبی شهروندان را جلب نماید ولی با تمام این اتفاقات هنوز برای رسیدن به شهر ایدآل فاصله زیادی داریم .

شهردار زرند در پایان اظهار امیدواری کرد با تلاش نیروهای شهرداری بتوانتیم سال خوبی را برای شهروندان رقم بزنیم .

شایان ذکر است در ادامه این نشست مدیران و معاونین به ارائه گزارشی از فعالیتهای خود پرداختند .

[if gte mso ۹]> Normal ۰ false false false EN-US X-NONE AR-SA لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات