پیام تبریک شهردار اراک به مناسبت اعیاد شعبانیه

پیام تبریک شهردار اراک به مناسبت اعیاد شعبانیه

مهندس شفیعی شهردار اراک در پیامی فرارسیدن اعیاد شعبانیه را به مردم شریف شهر اراک خصوصا جانبازان و پاسداران سرافراز میهن اسلامی تبریک گفت.
در متن این پیام آمده است:
روزهای آغازین ماه شعبان، همزمان با فرخنده میلاد با سعادت مصباح الهدی و سفینه النجاه،حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، قمر تابناک هاشمی، بزرگ جانباز دشت نینوا، حضرت ابوالفضل العباس(ع) و سید الساجدین، حضرت زین العابدین(ع) است.
اعیاد پر خیر و برکت شعبانیه به ویژه ولادت سرور و سالار شهیدان امام حسین(ع)، فرصتی است تا نام و منزلت پاسداران عزیز کشورمان را گرامی بداریم.
کسانی که از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون،به شایستگی وظیفه پاسداشت از ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب و آرمان‌های امام راحل(ره) را به عهده گرفتندو نیز مجالی است تا قدردان جان‌فشانی‌ها و ایثارگری‌های جانبازانی باشیم که به فرموده حضرت امام خمینی(ره) مایه‏ افتخار و سربلندی ملت ایران هستند؛ پس شایسته است تا مراتب تکریم و تقدیر خود را از تمامی پاسداران و زحمت‌کشان سپاه و نیز یادگاران سال‌های آتش و عشق و ایمان اعلام نمایم و این روزهای بزرگ و خجسته را به تمامی مردم شهید پرور و فهیم اراک به ویژه پاسداران غیور و جانبازان سرافراز این شهر تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان توفیق حیات سرافرازانه توام با عزت و سربلندی در پرتو نعمت نظام والای اسلامی را برای همه این عزیزان مسئلت دارم.

:
لینک اصل خبر در سایت شهرداری اراک

    منبع خبر

    شهرداری اراک

    شهرداری اراک یک شهرداری در شهر اراک می باشد

      نظرات