بازدید عضو شورا از روند آسفالت معابر سطح منطقه ۸

بازدید عضو شورا از روند آسفالت معابر سطح منطقه ۸

مدیر منطقه ۸ به همراه حاجتی عضو شورای شهر اهواز  از نحوه ی اجرای آسفالت و بهسازی خیابانهای معلولین در سیصد دستگاه بازدید کرد .

به گزارش اداره امور ارتباطات شهرداری منطقه ۸ ذبیح اله خدامرادی به همراه فتح اله حاجتی عضو شورای شهر و معاون فنی وعمرانی منطقه از روند بهسازی و آسفالت معابر و کوچه‌های سطح منطقه بازدید و از نزدیک بر نحوه اجرای آنها نظارت کرد .

وی در این بازدید گفت: بهسازی آسفالت معابر به‌ عنوان یکی از اساسی‌ترین مشکلات شهروندان بوده که توسط مدیریت شهری به‌طور جدی در حال پیگیری است و با اولویت در حال انجام می‌باشد .

خدامرادی، ارتقای کیفیت آسفالت معابر را یکی از عوامل بهبود زیرساخت های معابر شهری دانست و تصریح کرد: با توجه به تاثیری که معابراستاندارد و با کیفیت در ترافیک شهری و جلب رضایت شهروندان دارد، این امر در صدر اولویت های شهرداری این منطقه قرار گرفته است .

وی با اشاره به اینکه متاسفانه به دلیل عدم اجرای مناسب شبکه فاضلاب در برخی کوچه‌ها و معابرکوی مهدیس آسفالت نامناسبی دارند، افزود: هم‌اکنون بهسازی این کوچه‌ها و خیابان‌ها تا حد زیادی در حال انجام می‌باشد .

مدیر منطقه ۸ با تاکید بر ساماندهی و خدمات‌رسانی بهتر و بیشتر و توزیع یکسان امکانات در سطح منطقه گفت: رفع مشکلات شهری به‌صورت اولویت‌دار توسط شهرداری منطقه ۸ در دست اقدام است که در راستای تحقق این مسئله تعامل سایر ارگان‌ها و دستگاه‌های خدمات رسان شهر را نیز می‌طلبد .

خدامرادی تصریح کرد: تمام تلاش پرسنل شهرداری منطقه ۸ برای جلب رضایت شهروندان بوده و به همین منظور طرح و برنامه‌های مختلفی جهت ساماندهی و بهسازی چهره منطقه و مسائل زیرساختی انجام‌شده و این روند مستمر خواهد بود .

گفتنی است ضمن بازدید از نحوه ی اجرای آسفالت و بهسازی خیابانهای معلولین در سیصد دستگاه و محلات دیگر ، شهروندان منطقه مسائل و مشکلاتی در خصوص آسفالت و آبگرفتگی معابر با شهردار در میان گذاشتند که خدامرادی نسبت به رسیدگی و رفع این مشکلات قول مساعد داد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری اهواز

    منبع خبر

    شهرداری اهواز

    شهرداری اهواز یک شهرداری در شهر اهواز می باشد

      نظرات