پیام تبریک مهندس علیزاده به مناسبت فرا رسیدن روز پاسدار و روز...

مهندس علیزاده مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمان طی پیامی فرا رسیدن ولادت سالار شهیدان، امام حسین علیه السلام و روز پاسدار و همچنین ۲۱ فروردین ماه ولادت ابوالفضل العباس علیه السلام و روز جانباز را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمان، مهندس علیزاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمان طی پیامی فرا رسیدن ولادت سالار شهیدان، حضرت امام حسین علیه السلام و روز پاسدار و همچنین ۲۱ فروردین ماه ولادت حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام و روز جانباز را تبریک گفت.

در بخشی از متن پیام تبریک مهندس علیزاده آمده است:

ماه شعبان، ماه اعیاد آسمانی است که با میلاد با سعادت حضرت امام حسین علیه السلام و ولادت حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام آغاز می گردد و شور و شعفی وصف ناشدنی همراه خود در تمامی مسلمانان و آزادی خواهان جهان به وجود می آورد.

یقیناً نامگذاری سالروز ولادت حضرت امام حسین(ع) به نام روز پاسدار و ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) به نام روز جانباز ، نشان از نهضت انسان ساز عاشورا در مسئولیت پذیری و پاسداری در راه دین و وطن است و افقی روشن را در آتیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ترسیم می نماید.

جانبازان شاغل در شرکت آب منطقه ای کرمان نیز از نیروهای خدوم و متعهد این شرکت هستند که همراه سایر کارکنان برای ارائه خدمات مطلوب و کسب رضایتمندی ارباب رجوع تلاش فراوان دارند که مراتب قدردانی و سپاس را از آنان دارم.

اینجانب ضمن تبریک اعیاد فرخنده و پربرکت شعبانیه، روز پاسدار و روز جانباز را تبریک و تهنیت عرض نموده و سربلندی همگان را ذیل توجهات حضرت ولیعصر(ع) و پیمودن در راه شهدای عزیز با تاکید بر آموزه های گهربار امام راحل (ره) و منویات مقام معظم رهبری از درگاه خداوند متعال خواستارم.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كرمان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كرمان

    شركت آب منطقه‌ای كرمان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات