بیست و سومین جلسه کارگروه ملی وام شهرداری‌ها تشکیل شد

بیست و سومین جلسه کارگروه ملی وام شهرداری‌ها تشکیل شد

معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از تشکیل بیست و سومین جلسه کارگروه ملی وام شهرداری‌ها و موافقت آن با معرفی یک طرح درآمدزای شهرداری مرزن آباد در استان مازندران به بانک برای اعطای تسهیلات خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور،‌ مسعود نصرتی ضمن بیان مطلب فوق افزود: در این جلسه که ۲۰ فروردین تشکیل شد، با معرفی طرح اقتصادی احداث مجتمع فرهنگی تفریحی(طرح توسعه تفرج گاه بین راهی رزان مرزن آباد) دراستان مازندران به بانک برای اعطای تسهیلات به مبلغ ۱۸ میلیارد ریال موافقت شد.

وی اضافه کرد: انتظار داریم کمیته های استانی نسبت به نظارت مستمر و مداوم در خصوص چگونگی پیشرفت فیزیکی هر مرحله از طرح های تصویب شده، در کنار شهرداریها حضور جدی داشته باشند و همانطورکه در شیوه نامه تاکید شده، تایید میزان پیشرفت پروژه برای واگذاری مراحل جدید تسهیلات مورد مطالبه می باشد.

نصرتی افزود: نصب تابلو حاوی مشخصات کامل پروژه یکی از ضروریات اجرای طرح است که می بایستی از آغاز شروع پروژه توسط شهرداری رعایت شود.

کمیته ملی وام شهرداری ها با حضور معاون توسعه منابع و پشتیبانی، معاون امور شهرداری‌ها،‌ مدیران‌کل دفاتر حراست و پدافندغیرعامل، مدیریت عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات، امور اقتصادی و خدمات مالی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور تشکیل می شود.

لینک اصل خبر در سایت سازمان شهرداریها و دهیاریها

  منبع خبر

  سازمان شهرداریها و دهیاریها

  سازمان شهرداریها و دهیاریها

  سازمان شهرداریها و دهیاریها یک سازمان دولتی در شهر تهران می باشد

   نظرات