اجرای طرح توسعه ۲۳ هزار متر شبکه های توزیع برق در شهرستان دامغان

اجرای طرح توسعه ۲۳ هزار متر شبکه های توزیع برق در شهرستان دامغان

اجرای طرح توسعه ۲۳ هزار متر شبکه های توزیع برق در شهرستان دامغان

مدیرتوزیع برق شهرستان دامغان از اجرای طرح توسعه ۲۳ هزارو ۹۰۰ متر شبکه های توزیع برق در سال ۹۷ خبر داد.

سید محمد حسین ترابی به احداث پنج هزار و ۶۰۰ متر شبکه فشار ضعیف هوائی و زمینی اشاره نمود و بیان داشت: توسعه ۱۸ هزار و ۳۰۰ متر شبکه فشار متوسط هوائی و زمینی ، از برنامه های اجرائی شده می باشد.

وی با بیان این که ۲۲ ایستگاه هوائی توزیع برق در مدت زمان مذکور نصب گردیده افزود: این تعداد پست برق با ظرفیت یک هزار و ۲۳۰ کیلوولت آمپر در این شهرستان به بهره برداری رسیده است.

وی اضافه کرد: به منظور پایداری شبکه های برق رسانی ، عملیات اصلاح و بهینه سازی ۱۸ هزار متر شبکه های توزیع برق شهرستان به همت گروه های اجرائی این مدیریت به اجرا درآمده است.

وی با ابراز این که در سال گذشته ۱۷۰ پروژه عمرانی برق رسانی عملیاتی شده تصریح کرد: برای این تعداد پروژه ،  ۵۷ میلیارد و ۴۴۱ میلیون ریال اعتبار صرف شده است.

ترابی خاطرنشان کرد: احداث شبکه دو مداره جاده طزره به طول هشت هزار متر، نصب یک دستگاه اتوبوستر روی فیدر سرکویر، تامین برق شهرک جدید بادله، جابه جایی پست هوائی عمومی دهخدا، مومن آباد و شهرک بوستان و تامین برق ایستگاه گاز مومن آباد و آبخشان، از اهم فعالیت های صورت گرفته در سال قبل محسوب می شود.

وی اضافه کرد: دایر نمودن شبکه ۲۰ کیلوولت جاده بشم به طول ۲۰ هزار متر ، برقراری شبکه فشار متوسط و پست هوائی خیابان خوریا و محله امام و همچنین جابه جایی ترانس و شبکه کلاته ملا، از مهم ترین برنامه هایی است که برای سال جاری پیش بینی گردیده است.

لینک اصل خبر در سایت شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان

  منبع خبر

  شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان

  شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان

  شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان یک شرکت در شهر سمنان می باشد

   نظرات