معاون عملیات سازمان...

معاون عملیات سازمان...

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد از مشکل آب گرفتگی معابر و بافت تاریخی به عنوان مشکل اصلی شهر یزد یاد کرد و گفت: آتش‌نشانی با دو برابر نیروهای معمول خود آماده خدمات‌رسانی به شهروندان در روزهای آتی هستند.

محمدرضا رحیمی معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا – منطقه یزد، با اشاره به آمادگی کامل نیروهای آتش‌نشانی برای مقابله با حوادث احتمالی ناشی از بارندگی، اظهار کرد: هر چند وظیفه نیروهای آتش‌نشانی اطفای حریق و نجات شهروندان است اما در زمان وقوع حوادثی چون سیل و آبگرفتی، بیشترین بار خدمات بر دوش نیروهای آتش‌نشانی است لذا با دو برابر نیروی انسانی با شهرداری در مدیریت وضعیت مذکور همکاری خواهیم کرد.

وی با اشاره به آمادگی و فعال بودن تجهیزات مرتبط به آبکشی، تصریح کرد: نواقصی که در آب‌گرفتگی‌های قبلی و در زمینه آب‌کشی مشاهده شده، از سوی آتش نشانی برطرف شده است.

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد در رابطه با اقدامات آتش نشانی به منظور آماده باش این دستگاه، خاطرنشان کرد: تمام مرخصی‌ها تا پایان روز سه‌شنبه برای نیروهای آتش نشانی لغو شده است و حتی در صورت بروز مشکل و نیاز به نیروهای بیشتر از پرسنل خارج از آتش نشانی نیز دعوت به همکاری خواهد شد به طوری که با دو برابر نیروهای معمول، آماده خدمات رسانی به شهروندان خواهیم بود.

وی از فعالیت یازده ایستگاه آتش‌نشانی در مرکز استان خبر داد و گفت: تمام امکانات به ویژه خودروها و تجهیزات آتش‌نشانی مورد استفاده قرار می‌گیرد و امیدواریم این حادثه بدون بروز مشکلی سپری شود.

رحیمی در پایان از آبگرفتگی معابر و بافت تاریخی به عنوان مشکل اصلی شهر یاد کرد و گفت: این مشکل باید از سوی شهرداری رفع شود تا بارش‌های چندمیلیمتری وضعیت این مناطق را بحرانی نکنند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری یزد

  منبع خبر

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد یک شهرداری در شهر یزد می باشد

   نظرات