تقدیر استاندار همدان از عملکرد مطلوب شرکت آب منطقه ای همدان

استاندار همدان از عملکرد مطلوب مدیریت بحران شرکت آب منطقه ای همدان در بارش‌ها و سیلاب‌های اخیر قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای استان همدان، استاندار همدان در نخستین شورای اداری استان از عملکرد مطلوب مدیر عامل و کارکنان این شرکت در مدیریت بحران تقدیر کرد و افزود: مدیریت خوب مخازن سدها، کنترل دریچه و تاسیسات تامین آب و لایه روبی و ساماندهی به موقع در حین و قبل از ورود سامانه بارشی سیلاب را مدیریت کرد.
سعید شاهرخی افزود: شرکت آب منطقه ای استان همدان عملکرد خوبی در مدیریت سدها داشت چنان که در حال حاضر سد اکباتان با حجم ۳۶ میلیون مترمکعب و سرابی با حجم ۹ میلیون و ۵۰۰ هزار متر مکعب پر و سرریز شده  و برای شرب و کشاورزی پررونق در نظر گرفته شده است.
شاهرخی با تاکید بر اینکه وضعیت سدهای دیگر استان چون سد آبشینه، شیرین سو و شنجور نیز مناسب است، یادآور شد: سد نعمت آباد در شهرستان اسدآباد نیز بزودی تکمیل خواهد شد.
وی با اشاره به بارش های بی سابقه باران در ایام نوروز و چگونگی مدیریت شرایط بیان کرد: اقدامات پیشگیرانه موثر واقع شد چرا که به اخطاریه های هواشناسی توجه کردیم.
استاندار همدان با اشاره به اینکه با ورود به مرحله پیشگیری، از وقوع بحران جلوگیری کردیم، گفت: دومین استان پر بارش در کشور بودیم اما توانستیم حدود ۱۴۰ میلیمتر بارش را عبور دهیم.
وی از تکمیل شدن ظرفیت سدهای استان خبر داد و افزود: امروز سدهای  استان آب لازم را برای کشاورزی پررونق به‌دست آوردند به‌گونه‌ای که تنها در سد کلان بیش از ۴۵ میلیون مترمکعب آب جمع شده است.
روابط عمومی شرکت آب منطقه ای همدان

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای همدان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای همدان

    شركت آب منطقه‌ای همدان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات