مرکز مدیریت بحران شهرداری قزوین احداث می شود

مرکز مدیریت بحران شهرداری قزوین احداث می شود

به گزارش روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری قزوین؛ کاظمی گفت: جلسه هماهنگی، جانمایی زمین و ساخت مرکز فرماندهی و لجستیک ستاد مدیریت بحران شهرداری قزوین با حضور نمایندگانی از معاونت عمرانی، شهرداری منطقه سه، سازمان خدمات طراحی، اداره مدیریت بحران و مشاور طرح در دفتر معاونت خدمات شهری برگزار شد.

وی افزود: یکی از اولویت ها و مواردی مهمی که این روزها در جهان و به ویژه در کشور ما مورد توجه قرار دارد، نحوه مدیریت بحران ها است که بر همین اساس ساخت مرکز مدیریت بحران شهرداری قزوین از سال گذشته در دستور کار این معاونت قرار گرفته است.

جانشین رییس ستاد مدیریت بحران شهرداری با اشاره به اینکه ستاد مدیریت بحران شهرداری برای کنترل موقعیت شهر و تصمیم های نهایی در مواقع بحرانی نیاز به یک مقرر فرماندهی داشت، خاطر نشان کرد: طراحی و بررسی ساخت این مرکز به پیشنهاد معاونت خدمات شهری از سال ۹۶ توسط سازمان خدمات طراحی و شرکت مشاور آغاز شد.

کاظمی افزود: این ساختمان متشکل از مرکز مانیتورینگ، اتاق ریاست، سالن جلسات بحران، اتاق کارشناسان، انبار تجهیزات و غیره است و با الویت های مدیریت بحران طراحی شده است.

وی بیان کرد: جهت احداث این مرکز زمین هایی مشخص شده که مطالعات خاک شناسی، موقعیت های مکانی و دسترسی در مرحله مطالعه و بررسی قرار گرفته است.

معاون خدمات شهری شهرداری قزوین در پایان گفت: تمام تلاش ستاد مدیریت بحران شهرداری قزوین رسیدن به یک موقعیت مناسب برای مدیریت بحران های احتمالی است.

پایان پیام.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری قزوین

  منبع خبر

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین یک شهرداری در شهر قزوین می باشد

   نظرات