خاکبرداری و تسطیح زمین های جدید باغ رضوان در حال اجرا است

خاکبرداری و تسطیح زمین های جدید باغ رضوان در حال اجرا است

رییس سازمان آرامستان های  شهرداری ارومیه گفت: خاکبرداری و تسطیح زمین های جدید باغ رضوان  جهت احداث قطعات جدید در حال اجرا است .

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ حجت الاسلام و المسلمین امیرعباس عابدینی بیان کرد: پس از حل مشکل زمین های بادکی و الحاق این زمین ها به آرامستان،این سازمان جهت پیشبرد اهداف توسعه آرامستان نسبت به آماده سازی این زمین ها  اقدام کرد.

وی با بیان اینکه با مشارکت یک شرکت پیمانکار و همچنین با حداقل هزینه نسبت به خاکبرداری و تسطیح این زمین ها اقدام  شد، اظهار کرد: با توجه به حجم خاک و دشواری تسطیح ، بهره برداری قسمتی از این زمین ها از اوایل سال آینده امکانپذیر می شود.

عابدینی با اعلام اینکه در باغ رضوان ارومیه با کمبود فضا مواجه نیستیم، بیان کرد: با تامین زمین برای توسعه آرامستان، در سال‌های آینده با مشکلی در زمینه نبود فضا برای دفن مواجه نخواهیم شد.

وی با اشاره به وسعت کنونی باغ رضوان ارومیه، گفت: در حال حاضر وسعت کنونی آرمستان که اموات در آن دفن شده اند 84 هکتار است که با اجرای طرح های توسعه، وسعت ارمستان به 296 هکتار می رسد.

رئیس سازمان آرامستان های شهرداری ارومیه در پایان خاطر نشان کرد: در حال حاضر در باغ رضوان شهر ارومیه به طور میانگین هر ماه 300 نفر دفن می شوند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات