آتش سوزی خانه ویلایی در سلیمانداراب رشت /آتش نشانی رشت

آتش سوزی خانه ویلایی در سلیمانداراب رشت /آتش نشانی رشت

۱۲۵ رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، این حادثه در ساعت ۱۶:۲۶ روز گذشته ۲۷ فروردین ۹۸ به مرکز ستاد فرماندهی ۱۲۵ آتش نشانی رشت اطلاع داده شد که سریعا ۱۱ دستگاه خودروی اطفایی و آبرسان بهمراه ۴۲ آتش نشان به محل حادثه واقع در بلوار شیون فومنی سلیمانداراب خیابان شهدا کوچه شاهد ۶ اعزام شدند.

شهرام مومنی معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت با اشاره به آتش سوزی یکباب منزل مسکونی ویلایی، افزود: به محض رسیدن با شعله های سنگین آتش که از پنجره و پشت بام مشاهده می شد مواجه شدیم.

وی ضمن تاکید بر کوچه های تنگ و باریک و مشکلات عدیده انتقال تجهیزات با توجه به حجم بالای تجمع برخی شهروندان در محل آتش سوزی، افزود: آتش نشانان از دو طرف سریعا نسبت به ایمن سازی و اطفای کامل آتش اقدام کرده تا مانع پیشروی بیش از پیش آتش به سقف خانه همجوار شوند.

شهرام مومنی علت حادثه را در دست بررسی خواند و بار دیگر بر تجمع شهروندان در محل حادثه تاکید داشت و افزود: متاسفانه این روزها در محل عملیات ها، آتش نشانان با مشکلات عدیده ای همچون دخالت برخی از شهروندان در کار، حتک حرمت و درگیری ها مواجه هستند  که با توجه به تخصصی بودن کار و اهمیت زمان از تمامی شهروندان خواستاریم که در محل بروز حوادث به شدت از تجمع و دخالت در کار آتش نشانان خودداری کنند.

گفتنی است: این حادثه هیچ گونه آسیب جانی نداشت و خانه آتش گرفته دارای بیمه آتش سوزی اعلام گردید.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری رشت

    منبع خبر

    شهرداری رشت

    شهرداری رشت یک شهرداری در شهر رشت می باشد

      نظرات