«گلبانگ جوانی» در شیراز طنین‌انداز می‌شود

«گلبانگ جوانی» در شیراز طنین‌انداز می‌شود


معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز از اجرای برنامه های گسترده به مناسبت هفته جوان و میلاد حضرت علی اکبر (ع)در این کلانشهر خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، ابراهیم گشتاسبی راد با اعلام این خبر گفت: فعالیت‌های تخصصی در فرهنگسراها و مراکز فرهنگی شهرداری در سال جاری مورد توجه جدی قرار خواهد گرفت. در همین راستا در اولین گام در حوزه فعالیت های اجرایی، فرهنگسرای جوان محور برنامه های هفته جوان خواهد بود.
وی خاطرنشان کرد: برنامه های هفته جوان شهر شیراز در قالب جشنواره «گلبانگ جوانی» به اجرا در خواهد آمد که جشن روز جوان و میلاد حضرت علی اکبر (ع) در بوستان ایرانی با برنامه های متنوع هنری و مردمی برگزار می شود.
معاون فرهنگی شهرداری شیراز با بیان اینکه سلسله کارگاه های آموزشی مهارت زندگی برای جوانان با همراهی معاونت اجتماعی سازمان در مراکز فرهنگی با محوریت و هدایت فرهنگسرای جوان تا ۳۱ فروردین ماه برگزار می شود، عنوان کرد: پیاده روی خانوادگی با عنوان «پا به پای جوان» در ۳۰ فروردین ماه در بلوار امیرکبیر، سجادیه سیمان شیراز برگزار می‌شود.
گشتاسبی راد، شب شعر طنز «شکر خند جوانی» را دیگر برنامه هفته جوان اعلام و تصریح کرد: در این برنامه که در فرهنگسرای جوان برگزار می شود، ۹ شاعر طنز پرداز شیراز و استان فارس به قرائت اشعار و مطالب طنز خود می پردازند.
معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری شیراز بیان کرد: برنامه های جذاب و خانوادگی همچون مسابقه ساخت بادبادک و جشنواره «پرواز بادبادک‌ها» در ۲۸ فروردین ماه در بوستان ایرانی اجرا می شود.
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز، «هفته فیلم جوان» را در هفته جوان از دیگر برنامه های هنری دانست و اظهار کرد: در این رویداد، سکانس های طلایی و فیلم هایی با موضوع جوانان پخش و در برنامه ای میان رشته ای نقد و مشاوره برای جوانان اجرا می شود.
لینک اصل خبر در سایت شهرداری شیراز

    منبع خبر

    شهرداری شیراز

    شهرداری شیراز یک شهرداری در شهر شیراز می باشد

      نظرات