معابر و میادین سطح منطقه دو بمناسبت گرامیداشت نیمه شعیان آذین بندی شد

معابر و میادین سطح منطقه دو بمناسبت گرامیداشت نیمه شعیان آذین بندی شد

اداره ارتباطات شهرداری منطقه دو اهواز در آستانه میلاد منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج)، معابر این حوزه را آذین بندی کرد.

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه دو اهواز، در آستانه میلاد خجسته و با سعادت یگانه منجی عالم بشریت حضرت صاحب الزمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، معابر و میادین این حوزه، با نصب بنر و پرچم های رنگی و منقّش به نام مبارک صاحب الزمان عجل الله تعالی فرجه الشریف آذین بندی شد.

پرویز دغاغله مدیر منطقه دو با تبریک فرا رسیدن میلاد با سعادت آخرین منجی بشریت حضرت مهدی(عج) اظهار کرد: برنامه های گسترده و فضاسازی متنوعی به مناسبت این ایام در این منطقه انجام شده است.
وی فضاسازی شهر در این ایام را بسیار مهم دانست و افزود: حوزه اداره ارتباطات منطقه بمناسبت این ایام اقدام به چاپ و نصب بنر، پرچم و نصب ریسه های رنگی در میادین و معابر اصلی منطقه و ساختمان اداری منطقه نمود.

دغاغله ادامه داد: از مهم ‌ترین اهداف در برگزاری ویژه‌ برنامه‌های اعیاد شعبانیه تقویت و ترویج هویت و باورهای دینی و ملی، افزایش نشاط اجتماعی با بهره‌ گیری از فضای معنوی اعیاد مذهبی، شادباش تولد امام زمان (عج) و تلاش برای ارتقاء سطح دانش افراد نسبت به فلسفه انتظار است.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری اهواز

    منبع خبر

    شهرداری اهواز

    شهرداری اهواز یک شهرداری در شهر اهواز می باشد

      نظرات