برگزاری مراسم ویژه روز جانباز توسط امور ایثارگران

به مناسبت ولادت حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز با حضور "سردار محمود نظری" از جانبازان دوران جنگ تحمیلی مراسمی در نماز خانه کوثر برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، در این مراسم که با حضور معاونان، مدیران، جانبازان و ایثارگران برگزار شد،"محمود نظری" با اشاره به شور و حماسه دوران جنگ تحمیلی  عنوان کرد: ما به حضور پررنگ جانبازان افتخار می کنیم و آن را مایه خیر و برکت می دانیم.

وی نامگذاری شایسته این روز و تقارن آن با ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) را بسیار مناسب دانست و عنوان کرد: حضرت ابوالفضل (ع)  سردمدار همه جانبازان  می باشدکه همه زندگی خود را در طبق اخلاص قرار دادند و امروز برای ما الگو خواهند بود.جانبازان، یادگاران دوران عشق و حماسه و تنها بازماندگان کاروان شهادت هستند.

در ادامه این مراسم، نظری نیز با تبریک اعیاد شعبانیه و روز جانباز گفت: چهارم شعبان المعظم‌ هر سال یادآور حماسه‌آفرینی و جانفشانی‌های پاسداران حریم حرمت قرآن، ولایت و مدافعان سختکوش و همیشه بیدار عرصه‌های نبرد و مشعل‌داران صحیفه تاریخ است
وی  جانبازان را حافظان آرمان‌های اسلامی دانست و گفت: این قشر از جامعه حماسه ساز دفاع مقدس باید با ترویج و انتشار خاطرات جنگ اهتمام ویژه داشته باشند
وی بزرگ‌ترین افتخار مسوولان نظام را خدمت به ایثارگران دانست و افزود: همه ما راه حضرت ابوالفضل (ع) را که فدایی شدن در راه ولایت بود را با فدا کردن جان و مال خود ادامه خواهیم داد.
این جانباز جنگ تحمیلی در پایان خاطر نشان کرد: بدون شک تکریم و تجلیل از جانبازان در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نقش بسیار موثری داشته و اهمیت ویژه‌ای دارد.

گفتنی است، نصب بنر با موضوع تبریک ولادت حضرت ابوالفضل و جانباز در محل ساختمان مرکزی و نمازخانه کوثر و همچنین پذیرایی از حاضرین از جمله فعالیت های صورت گرفته در این روز می باشد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات