پرداخت ۴۸ میلیارد ریال پاداش به مشترکان کشاورزی توسط ...

به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی توزیع نیروی برق شیراز، حسین صالحی گفت: سال ۹۷ طی تفاهمنامه ای که با حدود ۹ هزار و ۵۰۰ مشترک بخش کشاورزی منعقد شده بود، این مشترکان در موضوع پیکسایی (کاهش مصرف در زمان اوج بار) همکاری داشتند.

وی با بیان اینکه دوره همکاری این مشترکان از ۱۵ خرداد تا ۱۵ شهریور سال ۹۷ بود، افزود: در این دوره زمانی، مشترکانی که با توزیع برق تفاهمنامه داشتند، ملزم بودند از ساعت ۱۲ تا ۱۶ یا ۱۹ تا ۲۳، از پمپ چاه های برقی کشاورزی استفاده نکنند.

صالحی ادامه داد: در ازای همکاری این مشترکان، توزیع برق شیراز علاوه بر امکان استفاده از ۲۰ ساعت برق رایگان، پاداشی نیز به صورت تخفیف در قبوض ماه های آذر و دی ۹۷، اعمال کرده است.

مدیرعامل توزیع برق شیراز گفت: حجم پاداش اعمال شده در قالب تخفیف قبوض آذر و دی ۹۷ مشترکان کشاورزی همکار در پیکسایی، بالغ بر ۴۸ میلیارد ریال بوده است.

در ادامه مدیر دفتر مدیریت مصرف توزیع برق شیراز گفت: امسال نیز مانند سال های گذشته، برای مشترکان صنعتی، از ابتدای تیر تا انتهای مردادماه، طرح انتقال تعطیلات هفتگی از جمعه به یکی از روزهای کاری، کاهش بار برنامه ریزی شده در ساعات اوج بار شبکه، انجام تعمیرات سالانه، تعیین ساعات کاری برنامه ریزی شده، را در نظر گرفته ایم.

روزبه باپیری با بیان اینکه برای مشترکان عمومی و تجاری و سایر مصارف نیز در همین دوره زمانی برنامه اعمال تخفیف پیش بینی شده است، گفت: این مشترکان در صورتیکه حداقل ۵ روز کاری متوالی در این طرح همکاری داشته باشند، مشمول تخفیف هایی خواهند شد.

وی افزود: ساعات همکاری برای مشترکان اداری ۱۱ تا ۱۵ پیش بینی شده و برای تجاری و سایر مصارف نیز براساس تشخیص شرکت توزیع برق، زمان تعیین خواهد شد.

باپیری گفت: برای مشترکان ایستگاه گاز طبیعی فشرده (سی.ان.جی) نیز دوره همکاری از ابتدای تیر تا انتهای مردادماه تعیین شده است مشروط بر اینکه حداقل ۵ روز کاری و به مدت ۲ ساعت در روز را نسبت به خاموش کردن دستگاه ها اقدام کنند.

مدیر دفتر مدیریت مصرف توزیع برق شیراز همچنین دارندگان مولدهای اضطراری یا خود تامین را از گروه هایی برشمرد که در صورت همکاری مشمول تخفیف هایی خواهند شد و توضیح داد: طول دوره همکاری این گروه، از ابتدای تیر تا ۱۵ شهریور تعیین و حداکثر مدت مشارکت آنها پانصد ساعت در روزهای کاری هفته مشخص شده است.

باپیری گفت: ساعت پیش بینی شده برای استفاده از ظرفیت تولید برق دارندگان مولد اضطراری یا خود تامین، ۱۱ الی ۱۵ و ۱۹ الی ۲۳ است.

مدیر دفتر مدیریت مصرف توزیع برق شیراز خاطرنشان کرد: مشترکان بخش کشاورزی نیز، به روال سال های گذشته امکان همکاری در طرح ملی پیکسایی را خواهند داشت.

باپیری گفت: علاقه مندان به مشارکت در تمامی طرح ها، می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت شرکت به نشانی www.shirazedc.co.ir  و یا مدیریت ها و ادارات  توزیع برق شیراز در منطقه خود مراجعه کنند.

لینک اصل خبر در سایت شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر

  منبع خبر

  شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر

  شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر

  شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر یک شرکت در شهر تهران می باشد

   نظرات