آتش سوزی خودروهای سواری تصادفی در پارکینگ حادثه آفرید

آتش سوزی خودروهای سواری تصادفی در پارکینگ حادثه آفرید

در حادثه آتش سوزی یک دستگاه خودروی سواری پراید که شب گذشته به دلیل تصادف در پارکینگ قرار گرفته بود دو دستگاه خودرو دیگر نیز خسارت دیدند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛  ابراهیم شاد قوشچی در این زمینه اظهار  کرد: در پی تماس های متعدد صاحب پارکینگ با سامانه ی ۱۲۵، ستاد فرماندهی آتش نشانی ارومیه ساعت ۷:۵۰ دقیقه زنگ ایستگاه شماره ۶ را به صدا درآورد و بی درنگ آتش نشانان را با توجه به اطلاعات دریافتی از تماس ها به سمت جاده سلماس خیابان قلی پور پارکینگ قلی پور روانه کرد.

وی ادامه داد: به محض رسیدن به محل دود غلیظی محل حادثه را فرا گرفته بود و شعله های سر کش آتش به آسمان زبانه میکشید که با نزدیک شدن به خودرو در حال سوخت معلوم شد بروز آتش سوزی در یک دستگاه خودروی سواری پراید تصادفی و سرایت شعله های آن به دو دستگاه خودروی دیگر که در کنار این خودرو پارک شده بودند، اتش و دود غلیظی به راه انداخته بود.

شاد قوشچی  افزود: آتش نشانان با ایمن سازی محل و قطع جریان برق و گاز پارکینگ و با استفاده از تجهیزات انفرادی  با کشیدن دو رشته لوله ی آبدهی از دو جهت برای خاموش کردن آتش وارد عمل شدند.

وی تصریح کرد: نیروهای عملیاتی با سرعت عمل و پس از شعله زنی و جلوگیری از سرایت آتش به دیگر خودروهای پارک شده و افزایش خسارت، به سرعت شعله های سرکش آتش را مهار و خاموش کردند.

رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری  ارومیه خاطرنشان کرد: نیروهای عملیات پس از ایمن سازی محل حادثه و تحویل محل به عوامل انتظامی و ارائه تذکرات لازم ایمنی به مالک پارکینگ، به عملیات خود را پایان دادند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات