برگزاری نمایشگاه دستاوردهای روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مرکزی

به مناسبت گرامیداشت هفته ارتباطات و روابط عمومی و در حاشیه برگزاری این مراسم در سد کمال صالح نمایشگاه دستاوردهای روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مرکزی در محل این سد برپا شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مرکزی،مهندس مسعود بهاری ،مدیر روابط عمومی این شرکت با اعلام این خبر افزود:این نمایشگاه به منظور گرامیداشت هفته ارتباطات و روابط عمومی و آشنایی هرچه بیشتر همکاران روابط عمومی دیگر ارگان ها با فعالیت ها و دستاوردهای روابط عمومی آب منطقه ای مرکزی برپا شده است.

مهندس بهاری گفت:در این نمایشگاه سعی شده است فعالیت های روابط عمومی به صورت مصور و در قالب گزارشهای تصویری ارایه گردد.

وی افزود:در این نمایشگاه ،دستاوردها و فعالیت های صورت گرفته در طرح داناب همچون همایش های طرح داناب، اقلام اموزشی طرح داناب، گلدان فیتیله ای بعنوان نماد طرح داناب و... از جایگاه ویژه ای برخوردار بودند و بسیار تلاش شده که همکاران نیز در جریان این تلاشها و نتایج آن قرار بگیرند،همچنین در این نمایشگاه دستاوردهای مربوط به حضور در نمایشگاههای ملی و بین المللی همچون نمایشگاه صنعت آب و افتخارات کسب شده این روابط عمومی در نمایشگاههای مذکور، همایش های آموزشی مرتبط با بحران آب برای روحانیون،دانش آموزان،کشاورزان ،دانشگاهیان، کارمندان و زنان، تقدیرنامه های دریافتی  روابط عمومی به دلیل فعالیت های فرهنگی گسترده در زمینه بحران آب و... به نمایش گذاشته شد.

مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مرکزی ادامه داد: مهم ترین هدف از برگزاری این نمایشگاه، نمایش فعالیت های آموزشی این شرکت در زمینه مدیریت مصرف بود.

شایان ذکر است مدیران روابط عمومی ارشد استان از اجرای طرح داناب و دستاوردهای آن ابراز رضایت و خرسندی کردند.

لینک اصل خبر در سایت شرکت آب منطقه‌ای مرکزی

    منبع خبر

    شرکت آب منطقه‌ای مرکزی

    شرکت آب منطقه‌ای مرکزی یک شرکت می باشد

      نظرات