امنیت شغلی و رفاه نسبی کارگران شهرداری اولویت برنامه مدیریت شهری است

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری ، مراسم تجلیل از کارگران شاغل در شهرداری مرکز استان به مناسبت ۱۱ اردیبهشت ماه روز جهانی کار و کارگر و با حضور اعضای شورای اسلامی شهر ، فرزانه سرپرست شهرداری ، معاونان ،شهرداران مناطق ، مشاوران ، مدیران و کارگران شاغل در مجموعه شهرداری در سالن سینما سپهر برگزار شد.

در این مراسم ، عبدالحمید فرزانه سرپرست شهرداری ساری در سخنانی با قدردانی از اعتماد اعضای شورای اسلامی شهر در سپردن مسئولیت به وی و تبریک روز جهانی کارگر ، اظهار داشت: افتخار می کنم که همکار شما کارگران مجموعه شهرداری هستم و در کنار شما کارگران در مسیر صداقت و یکرنگی گام برمی داریم.

فرزانه افزود: همه ما مرهون تلاش ها و خدمات کارگران هستیم و باید قدردان آنان باشیم.

وی با تاکید بر پیگیری مطالبات کارگران ادامه داد: رسیدگی به امورات معیشتی و مطالبات کارگران مجموعه شهرداری در دستور کار قرار دارد .

سرپرست شهرداری ساری تصریح کرد: مشارکت شهروندان و تلاش ها و خدمات کارگران مجموعه شهرداری توسعه شهر ساری را در پی دارد.

فرزانه، خود را از خانواده شهرداری عنوان کرد و افزود: سالها در این مجموعه کار کرده و مشکلات کارگران شهرداری را می شناسم و امیدوارم بتوانم در طی دوران مسئولیتم نسبت به رفع آن اقدام کنم.

وی برنامه محوری ، کارشناس محوری و تخصص گرایی را سه اصل مهم کاری در مجموعه شهرداری دانست و گفت: شناسایی توانمندی کارکنان ، استفاده از ظرفیت آنان، و سپردن مسئولیت به همکاران متخصص سرلوحه فعالیت های شهرداری خواهد بود.

این مسئول افزود: رسیدگی و پیگیری تبدیل وضعیت خدمتی فرزندان شاغل شهداء ، ایثارگران و جانبازان در مجموعه شهرداری نیز در دستور کار قرار دارد.

سرپرست شهرداری ساری در پایان خاطر نشان کرد: هدف اینست که بتوانیم رفاه نسبی را برای کارگران شاغل در شهرداری فراهم آوریم.

محمدی کیادهی رییس شورای کارگری شهرداری ساری نیز در سخنانی با گرامیداشت روز جهانی کارگر گفت: کارگران سرمایه مدیریت شهری جهت خدمت رسانی به شهروندان هستند.

وی با قدردانی از مهدی عبوری شهردار سابق ساری در زمینه نگاه ویژه به کارگران شاغل در شهرداری افزود: بیشتر مطالبات کارگران پرداخت شده است و شورای کارگری با حمایت شهرداری و شورای اسلامی شهر برای ایجاد رفاه بیشتر برای آنان برنامه ریزی کرده است.

وی با تشریح قانون کار و کارگر تاکید کرد: شهرداری ساری همواره تلاش کرده با اجرای این قوانین امنیت شغلی را برای کارگران فراهم آورد.

شایان ذکر است ، در پایان این مراسم از کارگران نمونه شهرداری ساری در بخشهای مختلف تقدیر شد.


لینک اصل خبر در سایت شهرداری ساری

  منبع خبر

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری یک شهرداری در شهر ساری می باشد

   نظرات