شستشوی داخلی ۴۰ دستگاه اتوبوس شهری

شستشوی داخلی ۴۰ دستگاه اتوبوس شهری

با توجه به دستور اکید سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک،طرح شستشوی کامل اتوبوس های شهری از شب گذشته مورد اجرا گذاشته شده و در این طرح صندلی ها و داخل کابین اتوبوس اعم از کف، سقف و بدنه اتوبوس با مواد شوینده و با استفاده از کارواش مکانیزه و سیار مورد شستشو قرار می گیرند.
در این طرح بیش از ۴۰دستگاه اتوبوس به صورت شبانه با فعالیت نیروهای فنی و خدماتی کارواش ، کاملا شستشو و نظافت می گردند و به منظور نظارت هرچه بیشتر بر نحوه اجرای این طرح و شستشوی مناسب اتوبوس ها طبق دستور ریاست سازمان، مسوول توقفگاه نیز وظیفه بازرسی و تایید نهایی این امر را عهده دار است و در صورت تایید مسوول مربوطه سازمان، اتوبوس اجازه فعالیت خواهد داشت و در غیر این صورت جهت شستشوی مجدد به کارواش منتقل می گردد.
لازم به ذکر است، مرادی سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک در خصوص نظافت و تمیزی اتوبوس ها تاکید موکد نموده و دستورات لازم را برای کنترل و نظارت مجدانه و مستمر بازرسان و مدیران مناطق در این خصوص را صادر نموده و راسا موضوع فوق را رصد می نماید .
ایشان همچنین از شهروندان تقاضا نمود در صورت برخورد با هرگونه عدم نظافت اتوبوس های شهری، مراتب را از طریق شماره تلفن ۳۴۱۳۰۵۰۰ واحد بازرسی سازمان گزارش نمایند.
لازم به ذکر است نظافت داخلی و بدنه اتوبوس به صورت مستمر انجام می شود و شستشوی صندلی ها و بدنه داخلی اتوبوس با مواد شوینده هر ماه یک بار با اجرای طرح فوق انجام خواهد گرفت.

:
لینک اصل خبر در سایت شهرداری اراک

    منبع خبر

    شهرداری اراک

    شهرداری اراک یک شهرداری در شهر اراک می باشد

      نظرات