فاز اول تصفیه خانه فاضلاب شماره ۲ پاوه افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه در سفر رئیس جمهوری به استان کرمانشاه با حضور وزیر نیرو, نماینده مردم شریف اورامانات در مجلس شورای اسلامی, معاونین وزیر و جمعی از مدیران و مسئولان محلی فاز اول تصفیه خانه فاضلاب شماره ۲ شهر پاوه افتتاح گردید.

در این مراسم درویشی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه ضمن خوشامد به دکتر اردکانیان وزیر نیرو, مهندس تقی زاده خامسی و مهندس جانباز, معاونین وزیر و نیز همه مدیران و همکاران وزارت نیرو و مسئولان محلی, از ویژگی‌های بارز دولت دکتر روحانی را وزارت نیرو و حمایت جدی برای تامین آب مطمئن و پایدار برای مصارف شرب در شهرها دانست. وی با اشاره به طرح های بلند و مدت کوتاه مدت برای تامین آب شهرهای استان, از توجه وزارت نیرو به این منطقه تقدیر کرد. درویشی فعالیت های ماندگار در حوزه آب و فاضلاب کشور و مساعی ارزشمند مهندس جانباز را  نویدبخش پایداری در تامین آب شرب شهرهای کشور دانست. وی با اشاره به طرح آبرسانی به شهر پاوه از چشمه هانی کوان, ضمن تشریح ویژگی‌های این طرح, مراتب تشکر ویژه خود را از امام جمعه پاوه, دستگاههای انتظامی, نظامی و امنیتی ابراز داشت که در بدترین شرایط یار و همراه وزارت نیرو بوده اند و در سامان دادن به مشکلات اجتماعی با این شرکت همکاری داشته اند .

در ادامه دکتر اردکانیان با اشاره به اهمیت تصفیه خانه های فاضلاب, اظهار امیدواری کرد در سال ۱۳۹۸ دوازده مورد از تصفیه خانه های دیگر را به بهره‌برداری رساند و در مدار استفاده قرار داد. وی با اشاره به اینکه جمع آوری و استفاده از پساب تصفیه شده یکی از مسائل مهم روز دنیا و از شاخص های توسعه یافتگی است بر اهمیت ایجاد و توسعه تصفیه خانه های فاضلاب تاکید کرد.  دکتر اردکانیان اظهار امیدواری د کرد که در نوبت‌های بعدی بتوان طرح‌های توسعه بیشتری را با مردم منطقه جشن گرفت. وزیر نیرو به برکت صلوات بر محمد و آل محمد دستور افتتاح تصفیه خانه شماره ۲ پاوه را اعلام نمود .

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه

    شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات