برگزاری مراسم روز کارگر طی مراسمی در منطقه دو

برگزاری مراسم روز کارگر طی مراسمی در منطقه دو

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه دو اهواز، چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت روز جهانی کارگر طی مراسمی از کارگران خدمات شهری مناطق هشتگانه شهرداری اهواز قدردانی و از زحمات آنها در زمینه های مختلف خدمتگزاری به شهروندان تجلیل شد.

دراین مراسم، اعضای شورای شهر اهواز، شهردار و مدیران مناطق و سازمانها و همچنین نیروهای فضای سبز و خدمات مناطق هشتگانه شهرداری اهواز حضوری پررنگ داشتند.

شهردار اهواز در این مراسم گفت: کارگران سرمایه های اصلی نظام جمهوری اسلامی در ارایه خدمات مطلوب برای پاکیزگی و عمران و آبادانی شهر می باشند.
وی با اشاره به سال رونق تولید از زحمات صادقانه کارگران شهرداری در بخش های مختلف قدردانی نموده و خواستار اتخاذ تدابیر لازم در صرفه جویی و بازدهی بیشتر شد .

مدیر منطقه دو با حضور در این مراسم عنوان کرد: نیروهای سخت کوش این حوزه بویژه عوامل معاونت فنی و عمرانی و معاونت خدمات شهری که در بحث احداث سیل بند و همچنین در پاکسازی آن همچنان از هیچ کوششی برای ارایه خدمات مطلوب به شهروندان و خدمات رسانی شهری در حفظ و پاکیزگی شهر شبانه روز تلاش کردند که واقعا لایق تقدیر و تشکر مضاعف هستند.

دغاغله تصریح کرد: حفظ کرامت انسانی، تامین حقوق و معیشت و ایجاد فضایی امن برای کار و تلاش از وظایف شهرداری در قبال مجموعه کارگران فعال در بدنه مدیریت شهری است و تاکید می کنم بر تعاملات فی مابین کارگر و کارفرما نظارت دقیق داشته باشند تا خدای ناکرده حقوق یک کارگر هم تضییع نشود.


در این مراسم در تالارشهر برگزار شد، برنامه های متنوع و شاد، شامل لطیفه گویی، شعر خوانی در وصف اهل بیت و شعبده بازی همراه اجراء و به رسم یاد بود از پاکبان نمونه با اهدای لوح تقدیر و هدیه از زحمات شبانه روزی آنان تجلیل بعمل آمد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری اهواز

    منبع خبر

    شهرداری اهواز

    شهرداری اهواز یک شهرداری در شهر اهواز می باشد

      نظرات