کسب مقام سومی شهرداری یزد در...

کسب مقام سومی شهرداری یزد در...

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری یزد از کسب مقام سوم تیم شنای شهرداری یزد در هشتمین دوره مسابقات شنای آقایان کلان شهرهای کشور توسط علیرضا مسرت از پرسنل آتش نشانی در رشته شنا و در ماده ۵۰ متر کرال سینه و کرال پشت خبر داد.

به گزارش انجمن شنای شهرداری یزد، مهدی فعالی معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی از کسب مقام سوم تیم شنای شهرداری یزد در هشتمین دوره مسابقات شنای آقایان کلان شهرهای کشور توسط علیرضا مسرت از پرسنل آتش نشانی در رشته شنا و در ماده ۵۰ متر کرال سینه و کرال پشت خبر داد.

وی با اشاره به جایگاه ورزش شنا در اسلام و توصیه های نبی مکرم اسلام برای پرداختن به آن گفت: خوشحالم که تیم شنای شهرداری یزد توانسته است به یکی از توصیه های پیامبر اعظم(ص) عمل کند.

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی در این خصوص و در دیدار با علیرضا مسرت شناگر تیم شنای شهرداری یزد حضور نیروهای مجرب و خوب در مجموعه ورزش شهرداری یزد را مورد اشاره قرار داد و گفت: قطعاً این ظرفیت بالا می تواند به اهداف شهرداری در حوزه ورزش کمک کند.

فعالی توسعه ورزش در بین پرسنل شهرداری یزد را از اهداف این معاونت نام برد و تصریح کرد: در تلاشیم تیم شنای شهرداری را تقویت نماییم تا در مسابقات ورزشی کشوری همانند گذشته درخشان باشیم.

در هشتمین دوره مسابقات شنای آقایان و چهارمین دوره مسابقات شنای بانوان کلان شهرهای کشور که به میزبانی شهرداری تهران برگزار شد، علیرضا مسرت از پرسنل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی یزد مقام سوم این دوره از مسابقات در رشته شنا و در ماده ۵۰ متر کرال سینه و کرال پشت را از آن خود کرد.

در بخش آقایان با حضور نه تیم از تهران، اصفهان، کیش، کرج، زاهدان، همدان، تبریز، رشت و یزد به مدت یک روز به میزبانی شهرداری تهران و در استخر مجموعه فرهنگی ورزشی نیاوران برگزار شد و در بخش آقایان و بانوان تیم تهران به مقام قهرمانی رسید، اصفهان در جایگاه دوم قرار گرفت و تبریز میزبان به رتبه سوم دست یافت.

در این دوره از مسابقات هشتاد و دو  ورزشکار از استان های مختلف حضور داشتند که بیست و هشت نفر در بخش بانوان و پنجاه و چهار نفر در بخش آقایان  شرکت کردند  که  در چار رده سنی زیر۳۰ سال، ۳۱ تا ۳۶ سال، ۳۶ تا ۴۰سال و بالای ۴۰ سال در رشته های کرال سینه و کرال پشت به صورت تیمی و انفرادی به رقابت پرداختند.

رحیمی پور و ربانی به ترتیب به عنوان سرپرست و سرمربی تیم شنای شهرداری یزد در این دوره از مسابقات نیز شرکت داشتند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری یزد

  منبع خبر

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد یک شهرداری در شهر یزد می باشد

   نظرات