برگزاری همایش سپاس معلم در مجموعه ی سدگلابر با همکاری امور منابع...

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان : به مناسبت هفته ی معلم مراسمی تحت عنوان سپاس معلم با همکاری مدیریت آموزش و پرورش و امور منابع آب ایجرود با حضور فرماندار ، امام جمعه، مسئولین، مدیران و معلمین شهرستان در مجموعه ی سد گلابر برگزار گردید.

فرماندار ایجرود در مراسم تجلیل از فرهنگیان این شهرستان گفت : شهید مطهری الگوی تمام عیار علم ،آگاهی ،دانش ، استقلال و عزت بود.

توحید سلیمی افزود : امروزه کارگزاران اصلی تعلیم و تربیت بی شک معلمان هستند و مدرسه پس از کانون گرم خانواده مهد پرورش استعدادها ، تمرین آداب اجتماعی و کانون  بروز خلاقیت هاست.

وی تصریح کرد : اگر محیط آموزش درست باشد خروجی آن هم مطلوب خواهد بود چراکه مدرسه جامعه کوچکی هست که معماری جامعه بزرگ را بر عهده دارد لذا اگر کامل نباشد از پرورش شخصیت دانش آموزان باز خواهد ماند.

مهندس سلیمی افزود : در حقیقت  وظیفه اصلی کاشتن نور ایمان در دل دانش آموزان بر عهده معلمین است و این بزرگترین خدمت به جامعه است .

وی با اشاره به شرایط روز دنیا گفت : دنیای جدید امروزی دنیایی است که سرعت رشد علم از زمان جلوتر است ، پس ما نیز باید اولاً این علم را جهانی بیاموزیم و ثانیاً پرورش و اخلاق را با آموزه های دینی و اسلامی و فرهنگ خودمان بیاموزیم .

امام جمعه زرین آباد نیز در این مراسم شهید مطهری را الگوی همه معلمان دانست.

حجت الاسلام و المسلمین مقدمی افزود : شهید مطهری فردی خود ساخته ، دانشمند و آگاه بود و بخاطر همین خداوند ایشان را در زندگی فردی و اجتماعی برانگیخت.

وی تصریح کرد : کسی که در راه خدا قدم بردارد خداوند نیز آن را یاری خواهد کرد .

شایان ذکر است، در این مراسم با تجلیل از مقام شامخ معلم شهید آیت اله مرتضی مطهری از زحمات و تلاشهای معلمین شهرستان ایجرود تقدیر به عمل آمد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای زنجان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای زنجان

    شركت آب منطقه‌ای زنجان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات