مدیرعامل شرکت توانیر در آیین تودیع و معارفه ...

به گزارش پایگاه خبری توانیر، محمد حسن متولی زاده در آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران اظهار کرد: خوشبختانه در ایران اسلامی  پوشش صد در صدی برق را شاهد هستیم .

وی با اشاره به اینکه پوشش صد در صدی برق  در ایران در حالی با اهمیت است که هنوز یک و نیم میلیارد نفر معادل ۲۰ درصد جمعیت کل جهان از نعمت برق بهره مند نیستند ، افزود : مقرر شد در سال ۲۰۵۰ پوشش صد در صدی برق در جهان محقق شود .
مدیرعامل شرکت توانیر توان فنی و مهندسی صنعت برق در کشور را بالا دانست و تصریح کرد: برق رسانی در سیل اخیر نمونه ای از تلاش همکاران توزیع برق مازندران بود زمانی که دیده شد مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران همچون سایر همکاران در مناطق بحرانی حاضر بودند .
متولی زاده روش انتخاب مدیران در شرکت را به صورت فراخوان اعلام کرد و افزود: با روش فراخوان فرصت حضور همه توانمندان ، متخصصان و جوانان برای تصدی امور فراهم می شود و در این روند شایسته سالاری صورت می گیرد.
مدیرعامل شرکت توانیر همدلی و همراهی کارکنان شرکت توزیع نیروی برق مازندران را نقطه عطفی برای توسعه و تعالی صنعت برق عنوان کرد .
قابل ذکر است در این مراسم قاسم شهابی که به مدت ۴ سال تصدی امور شرکت توزیع نیروی برق مازندران را بر عهده داشت تکریم و رضا غفاری که پیش از  ه برداری و دیسپاچینگ شرکت فعالیت داشت به عنوان مدیرعامل معارفه شد .

لینک اصل خبر در سایت شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر

  منبع خبر

  شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر

  شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر

  شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر یک شرکت در شهر تهران می باشد

   نظرات