رفع ۲۵ مورد شکستگی خطوط انتقال و شبکه توزیع در فروردین ماه

رفع ۲۵ مورد شکستگی خطوط انتقال و شبکه توزیع در فروردین ماه

[if gte mso ۹]> Normal ۰ false false false EN-US X-NONE AR-SA مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان کردکوی از رفع شکستگی ۲۵ فقره خطوط انتقال و شبکه توزیع در فروردین ماه امسال خبر داد و گفت: این اقدامات به همت اکیپ مدیریت آبفار شهرستان انجام شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان ابوذر پاسندی ضمن تاکید به ارائه آب شرب پایدار، سالم و بهداشتی به روستائیان، افزود: در فروردین ماه ۱۸۳۳ مورد آزمون کلرسنجی برروی آب شرب انجام شد.

به گفته مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان کردکوی، در این ایام ۱۴۰ کیلوگرم پرکلرین و ۲۲۹ کیلوگرم کلر مایع با هدف گندزدایی آب شرب مصرف شده است.

وی به شستشوی بیش از ۳۴ کیلومتر خط انتقال و شبکه توزیع در این مدت اشاره کرد و افزود: این اقدام به منظور ارائه خدمات مطلوب تر آبرسانی و بالا بردن کیفیت آب مصرفی روستائیان انجام شد.

پاسندی آ سیب خط انتقال و شبکه آبرسانی از سیل استان را ۹۰۰ متر اعلام کرد و اظهار داشت: حادثه سیل بیش از ۵۰۰۰ میلیون ریال به تاسیسات آبرسانی روستایی این شهرستان آسیب رسانده است.

وی از بهسازی ۲ دهنه چشمه در فروردین ماه خبر داد و اضافه کرد: هزینه بهسازی این چشمه ها ۶۰۰ میلیون ریال می باشد.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان کردکوی در خاتمه با بیان این نکته که ۲۳ روستا تحت پوشش این شرکت است، افزود: ۹۵۸۲مشترک با ۲۸۳۷۴ نفر جمعیت روستاهای این شهرستان از نعمت آب شرب پایدار، سالم و بهداشتی بهره مند هستند.

غبارروبی نمازخانه شرکت آب و فاضلاب روستایی استان در آستانه ماه مبارک رمضان

لینک اصل خبر در سایت شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان

  منبع خبر

  شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان

  شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان

  شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان یک شرکت می باشد

   نظرات