فرهنگسراها باید بسوی تخصصی تر شدن حرکت کنند

فرهنگسراها باید بسوی تخصصی تر شدن حرکت کنند

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:  با توجه به نقش فرهنگ در جامعه و نیز مقابله با تهاجمات فرهنگی ، فرهنگسراها باید به سمت و سوی تخصصی حرکت کنند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛  حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد خلیل پور ضمن عرض تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان اذعان کرد: ماه مبارک رمضان ماه ضیافت الهی و ماه خیر و برکت است و لذا باید سعی کنیم از خیر و برکات این ماه استفاده کامل را داشته باشیم.

وی ادامه داد: موضوع طرح ها و برنامه های فرهنگسرای هنر شهرداری ارومیه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مدیر فرهنگسرای هنر نیز گزارشی از نحوه اجرای برنامه ها به کمیسیون ارائه نمود.

خلیل پور گفت: موضوع تشکیل بانک اطلاعاتی هنرمندان شهر ارومیه از سوی فرهنگسرای هنر شهرداری موردبررسی قرار گرفت و مقرر شد سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری طرح تکمیلی را به کمیسیون ارائه کند.

وی بیان کرد:  امروز باید توجه ویژه‌ای به مقوله کتاب و کتابخوانی شود و در این راستا نیز موضوع گسترش کتابخانه سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر گردید سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری طی لایحه ای موضوع را به کمیسیون ارسال کند.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه عنوان کرد: موضوع ساماندهی قبور و توجه به معابر عبور و مرور در بین قبور یکی دیگر از موضوعات مهم کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا بود که مورد بررسی قرار گرفت و مدیرعامل سازمان آرامستان شهرداری ارومیه نیز گزارشات کامل را به کمیسیون ارائه کرد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات