پخش زنده "سحرگاهی" ویژه ماه مبارک رمضان

پخش زنده "سحرگاهی" ویژه ماه مبارک رمضان

مدیر مجموعه تاریخی، فرهنگی و مذهبی تخت فولاد از ویژه‌برنامه‌های مجموعه فرهنگی - مذهبی تخت فولاد در ماه مبارک رمضان خبر داد.

علی معرک‌نژاد با بیان اینکه چهار ویژه‌برنامه برای ماه مبارک رمضان آماده اجرا است، اظهار کرد: هدف از این برنامه‌ها معرفی مشاهیر و شخصیت‌های مدفون در قبرستان تخت فولاد است.

وی با اشاره به پخش نخستین برنامه با مشارکت صدا و سیمای مرکز اصفهان با عنوان «سحرگاهی»، افزود: این برنامه به صورت زنده پخش می‌شود که لوکیشن آن تکایای تخت فولاد است و از طریق آن علما و چهره‌های فرهنگی – مذهبی مدفون در قبرستان  تخت فولاد معرفی خواهند شد.

مدیر مجموعه تاریخی، فرهنگی و مذهبی تخت فولاد افزود: حضور در نمایشگاه قرآن از دیگر برنامه‌های مجموعه تخت فولاد در ماه مبارک رمضان است که در قالب جدیدی اجرا می‌شود؛ همچنین از طریق حضور در نمایشگاه قرآن، به معرفی شخصیت‌های قرآنی مدفون در این قبرستان خواهیم پرداخت.

معرک‌نژاد با بیان اینکه در شب‌های قدر پنج ایستگاه ویژه در مکان‌هایی که مردم برای مراسم احیا حضور خواهند یافت، برپا خواهد شد، اظهار کرد: هدف از برپایی این ایستگاه‌ها معرفی ظرفیت‌های تخت فولاد به عنوان یک مجموعه فرهنگی و مذهبی است.

وی با اشاره به سالروز درگذشت علامه مجلسی در تاریخ ۲۷ ماه مبارک رمضان است، گفت: به همین مناسبت مجموعه تخت فولاد با همکاری اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، اقدام به برگزاری نمایشگاهی در جوار علامه مجلسی به منظور معرفی مشاهیر تخت فولاد و علامه مجلسی در قالب نمایش فیلم و عکس خواهد کرد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری اصفهان

  منبع خبر

  شهرداری اصفهان

  شهرداری اصفهان

  شهرداری اصفهان یک شهرداری در شهر اصفهان می باشد

   نظرات