تشکیل جلسات دوره ای شهرداری منطقه هفت با دفتر تسهیلگری توسعه محلی کوی حصیرآباد

تشکیل جلسات دوره ای شهرداری منطقه هفت با دفتر تسهیلگری توسعه محلی کوی حصیرآباد

جلسه همکاری و هماهنگی شهرداری منطقه هفت با دفتر تسهیلگری توسعه محلی کوی حصیرآباد در دفتر شهردار منطقه هفت برگزار شد.
به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه هفت اهواز، ارشادی مدیر  منطقه از همکاری و تشکیل جلسات ماهانه با کارشناسان دفتر تسهیلگری توسعه محلی کوی حصیرآباد خبر داد و گفت: دفاتر تسهیلگری و توسعه محلی به منظور اجرا و نظارت بر برنامه ی توانمندی اجتماعی و اقتصادی تحت نظارت مستقیم استانداری فعالیت می نماید و با هدف بهبود شاخص های توسعه همه جانبه و پایدار در راستای توانمند سازی اقتصادی ، اجتماعی و محیطی جامعه محلی در مناطق کم برخوردار و حاشیه ای فعال می باشند.
وی در ادامه افزود: شهرداری منطقه هفت بصورت فعال با این مجموعه در ارتباط بوده و از جمله فعالیت های انجام شده در محله کوی حصیر آباد می توان به لکه گیری و آسفالت ، نصب علائم ترافیکی، حل مشکل دفع آب های سطحی ، لایروبی جوی ها و کانال های روباز ،کاشت گل و گیاه در ورودی محله و رفیوژها و .... اشاره کرد .
ارشادی در پایان افزود: با در نظر داشتن اهمیت و ضرورت تسهیلگری در باز آفرینی شهری پایدار و رسیدگی هرچه بیشتر به محله ی کوی حصیر آباد ، شهرداری منطقه هفت با همکاری و حمایت از دفتر تسهیلگری سعی در خدمات رسانی و رفاه بیشتر شهروندان دارد.
گفتنی است این جلسات به صورت ماهیانه و با حضور ارشادی مدیر منطقه هفت ، موسوی معاون فرهنگی اجتماعی ،اشرف پوری مسئول اداره ارتباطات منطقه هفت و کارشناسان دفتر تسهیلگری در راستای بررسی و حل مشکلات محله تشکیل می شود.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری اهواز

    منبع خبر

    شهرداری اهواز

    شهرداری اهواز یک شهرداری در شهر اهواز می باشد

      نظرات