هیچ گونه کمبود امکاناتی در اطفا آتش سوزی بازار تبریز نداشتیم

هیچ گونه کمبود امکاناتی در اطفا آتش سوزی بازار تبریز نداشتیم

به گزارش شهریار ، ایرج شهین باهر صبح امروز در گفتگوی رادیویی با استودیو شهر از به کارگیری تمام ماشین آلات ۲۳ ایستگاه آتش نشانی تبریز برای اطفا حریق در بازار تبریز خبر داد و گفت: آتش نشانان توانستند با شیربرداشت هایی که طی دو سال گذشته شهرداری تبریز در سطح بازار تبریز نصب کرده، روند اطفا حریق را سرعت ببخشند.

شهردار تبریز با قدردانی از آتش نشانان، نیروهای امدادی و مسئولان ارگان های مختلف که در محل حادثه حضور یافته بودند، خاطرنشان کرد: شب گذشته جلوه ای از اتحاد و همدلی اقشار مختلف جامعه محقق شد و با لطف خداوند متعال توانستیم در کمترین زمان ممکن عملیات اطفا حریق را به پایان برسانیم و از تسری آتش به بخش های دیگر بازار جلوگیری کنیم.

وی با یادآوری اینکه اطفا آتش سوزی ۱۰سال پیش سرای ایکی قاپولی لار، ۲روز طول کشیده بود، گفت: تلاش می کنیم در اولین فرصت خسارات آتش سوزی شب گذشته را برآورد و اعلام کنیم.

ایرج شهین باهر با تقدیر از فعالیت اثربخش آتش نشانان، اعلام کرد: آتش نشانان جانانه فعالیت کردند و توانستند در کمترین زمان آتش را خاموش کنند هرچند حضور مغازه داران و دیگر افراد در راسته ها و دالان های بازار و توقف خودروها در خیابان دارایی و خیابان های منتهی به بازار روند امدادرسانی را با مشکلاتی مواجه کرد.

وی با اشاره به اینکه بیش تر مغازه های آسیب دیده، مغازه های لباس فروشی یا لوازم بهداشتی بودند، افزود: همین موضوع باعث تشدید آتش سوزی شد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات