پروژه مسیرگشایی ۳۵ متری صنعتگران از اولویت‌های شهرداری منطقه ۶ تبریز

پروژه مسیرگشایی ۳۵ متری صنعتگران از اولویت‌های شهرداری منطقه ۶ تبریز

به گزارش شهریار ، در نشستی با حضور مدیرکل املاک شهرداری تبریز و نمایندگان معاونت شهرسازی و معاونت حمل و نقل و امور مالی مرکز اولویت های مسیرگشایی و تملک در منطقه ۶ در بودجه سال ۹۸ مورد بررسی قرار گرفت .

علیرضا داستان، مدیرکل املاک شهرداری تبریز، در این جلسه به تکمیل پروژه های نیمه تمام، اجرای طرح های تملک و مسیرگشایی اشاره و بر ثبت نهایی املاک تحت تملک منطقه ۶ تاکید کرد .

وی گفت: اتمام پروژه های نیمه تمام که زمان زیادی از آغاز آنها گذشته می تواند نتایج اجتماعی خوبی برای منطقه داشته باشد و اولویت بندی پروژه ها بر اساس نیاز منطقه انجام گیرد .

سامان احمدزاده، شهردار منطقه ۶ تبریز نیز در این جلسه گفت: اجرای پروژه مسیرگشایی ۳۵ متری صنعتگران به طول ۲۰ کیلومتر از اولویتهای تملک و مسیرگشایی منطقه ۶ محسوب می شود که موجب رونق اقتصادی منطقه است .

وی افزود: از جمله پروژه های حائز اهمیت این منطقه، باند کندرو ورودی غرب تبریز و همچنین اتمام پروژه مسیرگشایی شهرک شهید صیاد شیرازی است که مراحل جدولگذاری و آسفالت ریزی آن در حال اجراست .

احمدزاده خاطرنشان کرد:  در سال ۹۸ با توجه به اهمیت پروژه های مسیرگشایی و تملک جلسات متعددی با همکاران و مدیران واحدهای املاک، شهرسازی و عمران برگزار و در راستای رونق اقتصادی و افزایش درآمد منطقه بررسی و برنامه ریزی های لازم انجام شده است .

شهردار منطقه ۶ تبریز یادآور شد: در مورد تملک ایستگاه مترو در محله قراملک با بانک تجارت در حال مذاکره هستیم که امیدوارم به نتیجه رسیده و در سایر حوزه های منطقه به خصوص شنب غازان در حال مذاکره با اهالی برای تملک و احداث پارک محله ای هستیم.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات