المان شهدای ۲۸ دی و سردیس برادران شهید شبلی در سنندج نصب می شود

المان شهدای ۲۸ دی و سردیس برادران شهید شبلی در سنندج نصب می شود

شهردار سنندج و رئیس کمیته تبلیغات و فضاسازی محیطی کنگره ۵۴۰۰ شهید استان کردستان از طراحی المان شهدای ۲۸ دی و سردیس برادران شهید شبلی خبر داد و گفت: این المان ها در زمان برگزاری کنگره ۵۴۰۰ شهید استان کردستان در ابتدای بلوار شبلی و بلوار شهدای ۲۸ دی نصب و رونمایی می شود.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج: به مناسبت برگزاری کنگره ۵۴۰۰ شهید استان کردستان سردیس برادران شهید شبلی و المان شهدای ۲۸ دی در سنندج رونمایی می شود.

شهردار سنندج و رئیس کمیته تبلیغات و فضاسازی محیطی کنگره ۵۴۰۰ شهید استان کردستان اظهار داشت: کنگره ۵۴۰۰ شهید استان کردستان یکی از مهم ترین رویدادهای فرهنگی و ارزشی که در سالجاری برگزاری می شود.

مهندس حشمت اله صیدی بیان کرد:  ترویج و انتقال فرهنگ ایثار، حفظ و نشر آثار دفاع مقدس و شناخت سبک زندگی شهدا از جمله مهم ترین اهداف برگزاری کنگره شهدا است.

وی گفت: یکی از کمیته های بسیار حائز اهمیت در راستای برگزاری کنگره ۵۴۰۰ شهید استان کردستان کمیته تبلیغات و فضاسازی محیطی است که مسئولیت آن برعهده این شهرداری است.

مهندس صیدی عنوان کرد: چندین جلسه با حضور نمایندگان دستگاههای اجرایی در راستای فضاسازی مناسب سطح شهرهای استان برگزار شده است.

وی عنوان کرد: برنامه های تدوین شده این کمیته در راستای تبلیغات و فضاسازی محیطی سطح شهر نظیر چاپ بنر، استفاده از فضای سایت ها و کانال های مجازی، نصب بنر و پوستر کنگره بر روی بیلبوردها، پخش کلیپ برگزاری کنگره از طریق تلویزیون های شهری و همچنین درج شعار برگزاری کنگره بر روی قبوض آب، برق و گاز به تمامی دستگاههای اجرایی ابلاغ شده است.

مهندس صیدی با بیان اینکه دستگاهها ی اجرایی  و نهاد مردمی  و دولتی باید از تمامی ظرفیت ها و پتانسیل های خود در راستای تبلیغات و فضاسازی محیط اداری و سطح شهر اقدام کنند.

وی گفت: علاوه بر تبلیغات محیطی سطح شهر این شهرداری با همکاری سپاه بیت المقدس کردستان اقدام به طراحی المان جهت نصب در زمان برگزاری کنگره ۵۴۰۰ شهید استان کردستان نموده است.

وی از طراحی المان شهدای ۲۸ دی وسردیس برادران شهید شبلی خبر داد و گفت: سردیس براداران شهید شبلی در ابعاد ۵/۱ درارتفاع ۲۰/۱ و المان شهدای ۲۸ دی هم در ابعاد ۲۰/۱ در ارتفاع ۵/۲ طراحی شده است.

مهندس صیدی افزود: این دو المان در ابتدای بلوار شهید شبلی و بلوار شهدای ۲۸ دی سنندج نصب و در ایام برگزاری کنگره این دو المان رونمایی می شود.

وی افزود: علاوه بر نصب این دو المان تندیس شهیده ناهید فاتحی کرجو به جای سردیس وی نصب خواهد شد.

شهردار سنندج و رئیس کمیته تبلیغات وفضای سازی محیطی کنگره ۵۴۰۰ شهید استان کردستان اعلام کرد: طراحی و چاپ تمبر این کنگره یکی دیگر از اقدامات این کمیته  است که با همکاری اداره پست انجام ودر زمان برگزاری کنگره ازتمبر یادبود این کنگره رونمایی می شود.

مهندس صیدی گفت: یکی دیگر از اقدامات کمیته تبلیغات وفضاسازی کنگره ۵۴۰۰ شهید استان کردستان بحث نامگذاری معابر و اماکن بنام شهدای گرانقدر بومی استان است که در این راستا سپاه بیت المقدس باید پیشنهاد نامگذاری معابر بنام شهیدان را جمع بندی و جهت نامگذاری به دبیرخانه نامگذاری معابر شورای اسلامی شهر ارسال کنند.

وی ابراز امیدواری نمود: با تعامل و همکاری و همچنین اجرایی نمودن مصوبات این کمیته بتوانیم بنحو احسن  فضای سطح شهر را مهیا برگزاری این رویداد مهم کنیم.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری سنندج

    منبع خبر

    شهرداری سنندج

    شهرداری سنندج یک شهرداری در شهر سنندج می باشد

      نظرات