نخستین نشست شهردار جدید یزد...

نخستین نشست شهردار جدید یزد...

داور نظری شهردار جدید یزد در نخستین روز فعالیت خود طی نشستی با معاونین و روسای سازمان های شهرداری یزد در روز دوشنبه بیست و سوم اردیبهشت ماه با آن ها دیدار و گفتگو نمود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد، داور نظری شهردار جدید یزد در نخستین روز فعالیت خود در نشستی که با حضور غلامعلی سفید رئیس و حمید رضا قمی عضو شورای اسلامی شهر یزد در روز دوشنبه بیست و سوم اردیبهشت ماه برگزار شد با معاونین و روسای سازمان های شهرداری دیدار و گفتگو نمود.

وی بر هماهنگی و نظارت بر تامین و توسعه خدمات شهری مورد نیاز شهروندان و همچنین سیاستگذاری توسعه شهری و نظام مند شدن ساخت و سازها تاکید نمود .

شهردار یزد در خصوص موضوع سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی گفت: باید از طریق جذب مشارکت های مردمی برای توسعه شهری اقدام کنیم .

نظری تصریح کرد: برای نگهداشت و توسعه شهر میبایست به دنبال راهکارهای جدیدی باشیم که همه مستلزم ایجاد منابع درآمدی جدید است و همه نگاه ها به سمت حوزه مشارکت دوخته شده است .

وی از دیگر اولویت های شهر را بهسازی و نوسازی سیما و منظر شهری دانست و افزود: با کمک معاونین و روسای سازمان های شهرداری یزد، گزارش تحویل و تحول خود را در مدت ۱۰۰ روز تهیه و تقدیم شورای اسلامی شهر خواهد نمود.

در این جلسه صمیمی، معاونین نیز به ارائه دیدگاه ها و نقطه نظرات خود پرداختند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری یزد

  منبع خبر

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد یک شهرداری در شهر یزد می باشد

   نظرات