دیدار مدیر کل بنیاد شهید...

دیدار مدیر کل بنیاد شهید...

ابراهیمی مدیر کل بنیاد شهید استان یزد با حضور در سازمان آرامستان ها، ضمن تبریک انتصاب آقای صلواتی به عنوان رئیس جدید این سازمان، از زحمات مدیران سابق تقدیر نمود.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری یزد، احمد ابراهیمی مدیر کل بنیاد شهید استان یزد با حضور در سازمان آرامستان ها، ضمن تبریک انتصاب آقای صلواتی به عنوان رئیس جدید این سازمان، از زحمات مدیران سابق تقدیر نمود.

وی ضمن تبریک ماه مبارک رمضان در خصوص پروژه ساماندهی گلزار شهدا، تصریح کرد: با توجه به فضاسازی انجام شده و ارتقاء سیستم صوت و روشنایی گلزار شهدا که به همت شهرداری یزد و شورای اسلامی شهر و پیگیری مجدانه عوامل اجرایی سازمان آرامستان ها برای مراسم سال تحویل انجام شد، باعث دلگرمی خانواده معظم شهدا شد، اما ساماندهی گلزار شهدا به صورت کلی باید برای سال جاری در دستور کار قرار گیرد.

درادامه، محمد صلواتی رئیس سازمان نیز ضمن تشکر از ابراهیمی مدیر کل و حجت الاسلام و المسلمین صدر الساداتی معاون بنیاد شهید استان که در این دیدار حضور داشتند، در خصوص اهداف سازمان و اقداماتی که قرار است در آینده با محوریت شهدا در سازمان صورت پذیرد مطالبی عنوان کرد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری یزد

  منبع خبر

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد یک شهرداری در شهر یزد می باشد

   نظرات