تفاهم نامه داناب ۱ و ۲ میان شرکت آب منطقه ای اصفهان و اداره کل...

تفاهم نامه داناب ۱ و ۲ میان شرکت آب منطقه ای اصفهان و اداره کل...

تفاهم نامه داناب ۱ و ۲، با حضور مدیر عامل شرکت آب منطقه ای اصفهان، مدیر کل آموزش و پرورش ، معاونان و جمعی از کارشناسان مربوطه، به مدت دو سال تحصیلی امضا شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای اصفهان، این تفاهم نامه با هدف تحقق آموزش های عمومی و بستر سازی فرهنگی حفاظت  بهتر از منابع آب و در راستای تفاهم بین وزارت نیرو و وزارت آموزش و پرورش  به امضا رسید.

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای اصفهان در این جلسه عنوان کرد: در حال حاضر طرح های سخت افزاری مانند احداث سدها به آخر کار خود رسیده و اکنون سیاست وزارت نیرو اجرای طرح های نرم افزاری  اجتماعی و آموزشی مانند طرح داناب است که  بر اساس ارزیابی ها نتایج بسیار خوبی نیز از آن حاصل شده است.

مسعود میرمحمد صادقی همچنین افزود یکی از بهترین  و اثر گذارترین گروه های هدف برای آموزش، دانش آموزان هستند و استان اصفهان همیشه در این گونه طرح ها در کل کشور پیشرو بوده است.

در ادامه محمد اعتدادی، مدیر کل آموزش و پرورش ضمن تشکر از فعالیت های شرکت آب منطقه ای در طرح داناب، عنوان کرد از میان طرح های مختلفی که در آموزش و پرورش اجرا می شود، طرح داناب جز طرح هایی است که به دلیل اهمیت ملی بحث آب، مورد استقبال ویژه آموزش و پرورش قرار گرفته است و آموزش و پرورش با همه وجود آن را پذیرفته و از این طرح استقبال می کند.

لازم به ذکر است که طرح داناب ۱ ، مختص مقطع اول متوسطه، از سال ۱۳۸۹ تا کنون در شرکت آب منطقه ای اصفهان در حال اجرا می باشد و هر ساله کارشناسان مسئول و رابطین مناطق ۴۱ گانه طرح، توسط کارشناسان شرکت آب منطقه ای، تحت آموزش قرار گرفته و آثار دانش آموزان در قالب های  ایده برتر، داستان، شعر، تحقیق، وبلاگ، پاورپوینت، فیلم و انیمیشن، روزنامه دیواری، نقاشی، عکس و پوستر و ماکت از طریق سایت داناب دریافت و داوری میشوند.

همچنین در سال تحصیلی جاری، استان اصفهان به دلیل موفقیت در این طرح، به عنوان یک از  استان های پایلوت در طرح داناب دو، مختص سال دوم متوسطه، از طرف وزارت نیرو انتخاب شد. در این طرح شرکت آب منطقه ای اصفهان در آموزش معلمان در فصل اول کتاب انسان و محیط  زیست، در مقطع یازدهم،با آموزش و پرورش همکاری می کند.

لینک اصل خبر در سایت شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  منبع خبر

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران یک شرکت در شهر تهران می باشد

   نظرات