برگزاری جلسه با حضور مهندس علیزاده و رئیس سازمان مدیریت و برنامه...

جلسه ای با حضور مهندس علیزاده مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمان، دکتر رودری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و معاون طرح و توسعه و معاون برنامه ریزی و جمعی از مدیران شرکت در محل سازمان مدیریت و برنامه ریزی تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمان، جلسه ای در تاریخ ۷ خردادماه ۹۸ با حضور مهندس علیزاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمان، دکتر رودری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و مهندس فدائی معاون طرح و توسعه، مهندس نمازیان معاون برنامه ریزی و جمعی از مدیران شرکت در محل سازمان مدیریت و برنامه ریزی تشکیل شد.

در این جلسه که با محوریت تامین اعتبارات طرح های عمرانی شرکت برگزار گردید، مهندس علیزاده ضمن تشریح آخرین وضعیت طرح های عمرانی شرکت آب منطقه ای کرمان از معاون برنامه ریزی خواست تا گزارشی در این زمینه ارائه دهد.

مهندس نمازیان معاون برنامه ریزی شرکت آب منطقه ای کرمان به ارائه گزارشی در زمینه اعتبارات عمرانی شرکت در ۵ سال اخیر پرداخت و ضمن تشکر از ریاست سازمان مدیریت و برنامه ریزی و همکارانشان در تامین اعتبارات و مبادله موافقت نامه های طرح های عمرانی، خاطرنشان کرد: رتبه شرکت آب منطقه ای کرمان در اعتبارات عمرانی از ۱۸ در سال ۹۳ به رتبه ۵ در سال ۹۸ ارتقاء یافته است.

وی افزود: از سال ۹۴ تاکنون شرکت آب منطقه ای کرمان بالغ بر ۵۰۰ میلیارد تومان اسناد خزانه و اوراق مشارکت اجتماعی در طرح ها جذب نموده است.

مهندس نمازیان با اشاره به تلاش های شرکت آب منطقه ای کرمان در جهت ارتقاء سهم شرکت در طرح های متمرکز ملی ادامه داد: ارتقاء سهم شرکت از اعتبارات استانی از مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان در سال ۹۳ به ۸ میلیارد تومان در سال ۹۷ رسیده است.

در ادامه جلسه نسبت به مسائل و مشکلات طرح های استانی و ملی حوزه آب بحث و تبادل نظر صورت گرفت و دکتر رودری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان جهت رفع مسائل و مشکلات و تامین نیازهای شرکت آب مطنقه ای کرمان قول همکاری داد.

در پایان این دیدار مهندس علیزاده مدیرعامل شرکت ضمن اهدای لوح تقدیر به دکتر رودری از توجه ویژه ایشان به حوزه آب تشکر نمود.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كرمان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كرمان

    شركت آب منطقه‌ای كرمان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات