پیام مدیریت شهری مبارکه به مناسبت روز جهانی قدس

شهردار ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر مبارکه  با صدور پیامی مشترک به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس ، از مردم شریف و ولایتمدار شهرستان مبارکه برای حضور پرشور در مراسم راهپیمایی روز قدس ، دعوت کردند.

متن پیام بدین شرح است :

باسمه‌تعالی

روز قدس، روز برآمدن امواج خروشان ملت‌های آگاه و غیور علیه ظلم و ستم و روز بیداری مسلمانان و اتحاد آن‌ها در مقابل دشمنان و مستکبرین عالم است. این روز مقدس، یادآور حماسه‌ای ماندگار، فریادی بی‌کرانه و مظلومیتی بی‌مرز است.

روز جهانی قدس ثمره دوراندیشی‌های امام خمینی (ره) است و نه‌فقط مختص به فلسطین، بلکه روز مستضعفین و اسلام است. روز تجدید اسلام و نماد وحدت و اقتدار مسلمین در حمایت امت اسلام از آرمان قدس شریف و فلسطین به شمار می‏رود؛ روزی که نه‌تنها ملت بیدار و آگاه ایران اسلامی، بلکه تمامی ملت‌های عدالت‌طلب، آزاداندیش و آزادی‌خواه در اقصی نقاط جهان، با حضور در راهپیمایی این روز، انزجار قلبی خود را نسبت به رفتارهای ضد انسانی و جنایات ددمنشانه رژیم غاصب صهیونیستی علیه ملت مظلوم فلسطین، ابراز می‌دارند.  قدس شریف؛ همان‌گونه که امام راحل (قدس سره الشریف) فرمود «پاره تن اسلام است» و برای همیشه تاریخ و تا ابد پاره تن اسلام باقی خواهد ماند.


این‌جانبان ضمن گرامیداشت این روز بزرگ، از عموم مردم شریف، مومن و روزه‌دار شهرستان مبارکه دعوت نموده تا با حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس ضمن لبیک مجدد به ندای ملکوتی امام راحل عظیم‌الشان و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی )، حمایت خود را از مقاومت اسلامی فلسطین تا آزادی کامل قدس شریف از چنگال اشغالگران صهیونیستی اعلام نمایند.

سید محسن هاشمی – شهردار مبارکه

سجاد خالوزاده- رئیس شورای اسلامی شهر مبارکه

اعضای شورای اسلامی شهر مبارکه

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مبارکه

  منبع خبر

  شهرداری مبارکه

  شهرداری مبارکه

  شهرداری مبارکه یک شهرداری در شهر مبارکه می باشد

   نظرات