۳۲ پروژه‌ پارک کوهستانی دراک آماده جذب سرمایه‌گذار است

۳۲ پروژه‌ پارک کوهستانی دراک آماده جذب سرمایه‌گذار است

کلیدی:

جمعی از مدیران مجموعه شهرداری شیراز با حضور در پارک کوهستانی دراک بر نیاز این پارک بزرگ به جذب سرمایه‌گذار و حمایت‌های ویژه تاکید کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، عبدالحمید اسدپور مشاور شهردار شیراز و مدیر پارک کوهستانی دراک در ابتدای این دیدار با تاکید بر نیاز زیرمجموعه‌های شهرداری شیراز ازجمله این پارک به جذب سرمایه‌گذار تصریح کرد: بدون تعلل لازم است که همه‌ی نهادهای مدیریت شهری و استانی شرایط را برای فعالیت سرمایه‌گذاران مهیا کنند و از آنها حمایت جدی و عملی کنند.

اسدپور با بیان اینکه گرانی‌های اخیر کمر بسیاری از سرمایه‌گذاران را هم خم کرده، گفت: یقیناً در این شرایط ما نمی‌توانیم ابتدا با فشار زیاد سرمایه‌گذار را وارد گود کنیم اما در میدان عمل او را رها کنیم و پس از هدر رفتن زمان زیادی از دو طرف او را فراری دهیم.

این مقام مسوول تعداد پروژه‌های آماده‌ی سرمایه‌گذاری در پارک کوهستانی دراک را ۳۲ پروژه اعلام کرد.

در ادامه این نشست، محمدفاضل صارمی‌زاده، مدیرکل بازرسی شهرداری شیراز نیز با اشاره به تجارب خود در شهرداری‌ مناطق مختلف، تاکید کرد: شرایط ویژه‌ی پارک کوهستانی دراک، نگاه ویژه‌ای می‌طلبد و به اعتقاد من در وضعیت فعلی باید بر روی جذب سرمایه‌گذاری در این پارک تمرکز شود.

محمدهادی هاشم‌پور معاون مالی و اقتصادی شهردار هم در ادامه با اعلام آمادگی در خصوص حمایت از سرمایه‌گذاران در این پارک، تصریح کرد که جذب سرمایه‌گذار و واگذاری مشروط بهره‌برداری از پروژه‌ها می‌تواند یک راهکار خوب برای تعامل دوسویه با سرمایه‌گذاران باشد.

حسین آرگیو، معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز نیز با تاکید بر اینکه باید در همین جلسات تصمیمات عملی اتخاذ شود، گفت: نباید زمان را از دست دهیم و از همین امروز باید تصمیم‌گیری و شیوه‌ی اجرای تصمیمات مورد توافق قرار گیرد.

بر پایه این گزارش، در پایان این نشست شرایط فراهم‌سازی سرمایه‌گذاری در ۳۲ پروژه‌ی پارک کوهستانی دراک مورد بحث و بررسی قرار گرفت که به مصوباتی نیز منجر شد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری شیراز

    منبع خبر

    شهرداری شیراز

    شهرداری شیراز یک شهرداری در شهر شیراز می باشد

      نظرات