برگزاری ششمین شب از ویژه برنامه " ۸ مسجد ۸ شب آسمانی" در مسجد امام حسی...

برگزاری ششمین شب از ویژه برنامه " ۸ مسجد ۸ شب آسمانی" در مسجد امام حسی...

به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری و با مشارکت دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان، بنیاد غدیر استان مرکزی، سازمان تبلیغات اسلامی و سازمان اوقاف و امور خیریه ویژه برنامه " ۸ مسجد ۸ شب آسمانی" در مسجد امام حسین (ع) در کرهرود برگزار شد.
این مراسم با اجرای قاسمی و سپس تلاوت قرآن توسط شریفی آغاز شد. در این مراسم بعد از اجرای تواشیح دلنشین گروه کمیل، امام جماعت مسجد ضمن تسلیت ایام شهادت مولای متقیان امام علی (ع) دقایقی در خصوص فضایل شب های پر برکت قدر سخنرانی کرد. مداحی توسط فراهانی، اهدای لوح و هدیه به روزه اولی ها، انتخاب یک زائر اولی برای اعزام به سفر مشهد مقدس به عنوان سفر اول، قرعه کشی مسابقه کتابخوانی اولین مظلوم روزگار، اهدای جوایز به ۵ نفر از شرکت کنندگان در مسابقه کتابخوانی، و در نهایت برگزاری نماز مغرب و عشا و مراسم افطار از دیگر بخش های این مراسم بود.
قبل از مراسم نیز ویزیت رایگان از مردم منطقه توسط پزشکان هلال احمر و دانشگاه علوم پزشکی صورت گرفت. همچنین از یکی از خانواده های معزز شهدا و یکی از خانواده های تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی توسط مدیران استانی و شهرستانی بازدید به عمل آمد.

:
لینک اصل خبر در سایت شهرداری اراک

    منبع خبر

    شهرداری اراک

    شهرداری اراک یک شهرداری در شهر اراک می باشد

      نظرات