ساماندهی ورودی شهر ارومیه با اجرای عملیات تعریض بزرگراه بسیج

ساماندهی ورودی شهر ارومیه با اجرای عملیات تعریض بزرگراه بسیج

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری ارومیه از تعریض و ساماندهی ورودی و خروجی بزرگراه  بسیج خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ داریوش نوری بیان کرد: با  توجه به افزایش تردد روزانه در این مسیر و وجود ترافیک سنگین در بزرگراه بسیج، عملیات اجرایی تعریض این بزرگراه  در دستور کار قرار گرفت.

وی با اشاره به اهمیت و ضرورت ساماندهی مبادی ورودی شهر افزود: ارائه خدمات‌ به شهروندان و اجرای عملیات تعریض بزرگراه ها و همچنین تسهیل در بهبود ترافیک شهری از جمله اهداف ، اقدامات و فعالیت‌های عمرانی این سازمان به شمار می‌رود.

نوری در ادامه با مثبت ازریابی کردن روند اجرای این عملیات تشریح کرد: طول اجرای این عملیات  بیش از ۲/۵ کیلومتر و تعریض باند با میانگین عرض ۱۲ متر و همچنین احداث پیاده رو با عرض ۵ الی ۷ متر ، که شامل اجرای عملیات های خاکبرداری ، خاکریزی ، لایه روسازی ( زیراساس –اساس – آسفالت ) ، جدول گذاری ، پیاده روسازی و  جابجایی تاسیسات (تیر های برق – شبکه آب –شبکه مخابرات ) می باشد.

وی مدیریت هزینه ها و زمان و سرعت بخشیدن و کیفیت در اجرای پروژه های عمرانی را از مهمترین اصول چهار گانه این سازمان بر شمرد و عنوان کرد : با برنامه ریزی های بعمل آمده این پروژه با ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی  به سرعت در حال تکمیل شدن است و طی روز های آتی این پروژه مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات