شهرداری ساری پیشگام طرح تفکیک زباله از مبداء در مازندران

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری ، عباس رجبی رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری مرکز استان ، ضمن تاکید بر اجرای دقیق و زمانبندی شده طرح تفکیک زباله از مبداء و لزوم آموزش های لازم به شهروندان در این زمینه ، اظهار داشت:کارشناسان این سازمان فرهنگ سازی و آموزش در ادارات ، سازمان ها ، نهادها و محلات را طی زمانبندی مشخص شده در دستور کار قرار داده و عملیاتی کرده اند.

وی افزود: سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری در میان شهرداری های استان پیشگام اجرای پروژه تفکیک زباله از مبداءبوده و با توجه به اقداماتی که در این زمینه صورت گرفته مانند طرح تفکیک پسماند شهر(تپش) ، همراهی و مشارکت شهروندان در این پروژه افزایش داشته است.

رجبی به ساماندهی مرکز دفن زباله اشاره کرده و گفت: سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری با تاکید بر رعایت مسائل بهداشتی و ساماندهی مرکز دفن زباله  و آموزش های لازم به کارگران شاغل در این مرکز درجهت  حفظ محیط زیست گام بر می دارد.

این مسئول ، در ادامه به جمع آوری نخاله های ساختمانی اشاره کرده و افزود:طرح ویژه ای تحت عنوان بازوغلتان برای جمع آوری خاک و نخاله های ساختمانی و جلوگیری از آلودگی های محیطی در حال انجام است و استقبال شهروندان از این طرح را در پی داشته است.

رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری در پایان با قدردانی از مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر از پروژه های این سازمان ،تصریح کرد: با افزایش همراهی و مشارکت شهروندان ، پروژه تفکیک پسماند شهر گسترش بیشتری خواهد یافت.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ساری

    منبع خبر

    شهرداری ساری

    شهرداری ساری یک شهرداری در شهر ساری می باشد

      نظرات