در یک گردهمایی تخصصی ،چالش‌های مدیریت هم‌زمان آب و انرژی...

بیست‌‌ونهمین نشست کمیته فنی نیروگاه‌های برق‌آبی کشور در تاریخ ۲۲ خرداد ماه در قالب نشستی یکروزه، در محل شرکت مدیریت منابع آب ایران برگزار خواهد شد.

به گزارش مرکز مدیریت نیروگاه‌های برق‌آبی کشور، در این گردهمایی تخصصی که در چارجوب برنامه سنواتی این مرکز و با حضور مدیران ارشد فنی و اجرایی نیروگاه‌‌های برق‌آبی کشور در سطوح صف و ستاد، همچنین نمایندگانی از صنعت، متخصصان دانشگاهی و فعالان بخش خصوصی برگزار خواهد شد، ضمن مرور عملکرد سالانه نیروگاه‌های برق‌آبی از جنبه‌ تولید و میزان آمادگی، دیدگاه‌ها، چالش‌ها، تجربیات اجرایی و توانمندی‌های بخش‌های مختلف به اشتراک گذارده می‌شود.

به گفته مهندس فربد استیری مدیر مرکز مدیریت نیروگاه‌های برق‌آبی کشور، با عنایت به نوسان شدید منابع آبی کشور طی دو سال آبی اخیر، در این نشست به چالش‌های مدیریت هم‌زمان آب و انرژی در بخش نیروگاه‌‌های برق‌آبی و درس‌های آموخته شده نیز پرداخته خواهد شد. وی افزود با توجه به شرایط آبی سال جاری و وفور منابع آبی ذخیره شده در سدهای مخزنی کشور، بهره‌برداری بهینه از نیروگاه‌های برق‌آبی با رویکرد عبور موفق از پیک مصرف تابستان یکی دیگر از دستورکارهای مهم این گردهمایی یکروزه خواهد بود.

به گفته مدیر مرکز، با عنایت به شعار سال (رونق تولید) و با همکاری دفتر روابط عمومی شرکت مدیریت منابع آب ایران، در جنب این گردهمایی غرفه‌هایی به‌منظور معرفی تعدادی از محصولات دانش‌بنیان و تولیدات مهندسی شرکت‌‌های مشاور داخلی نیز اختصاص یافته است.

لینک اصل خبر در سایت شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  منبع خبر

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران یک شرکت در شهر تهران می باشد

   نظرات